Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: to samo można powiedzieć o NOPach bo nikt nie prowadzi takich statystyk szczegółowo, ostatnio głośno jest o zapaleniu mięśnia sercowego u dzieci po eliksirze szczęścia
@Filipterka25: Po grypie czy po zakażeniu bakteryjnym też możesz mieć powikłania i co? #!$%@? jak tak sracie to mówię siedźcie w tej piwnicy :) ja żyję normalnie i dla mnie w covid to zwykła grypa
@Mikuuuus: to po szczepieniu już pod autobus nie można wpaść rozumiem. Powikłania po chorobie są wynikiem choroby, nopy przeważnie nie.

Nawet w tej swojej tabelce masz emeryta który dostał zawału czekając na wymianę zastawek. Ponad sto dni po szczepieniu.

Masz ludzi z zapaleniem mięśnia sercowego zdiagnozowanym w dzień szczepienia. Ta choroba nie rozwija się w takim tempie, musieli być chorzy od tygodni, może nawet miesięcy a podanie szczepionki zaogniło objawy co
@Bover: znam osoby 80+ które miały kilkudniową gorączkę przy covidzie, a teraz się śmieją z tej propagandy szczepionkowej, nawet sąsiad co nosił twardo maskę na dworzu do połowy maja, nie wierzy już w 3 dawkę. Oby więcej ludzi poszło po rozum do głowy, bo nie chce mi się już walczyć z ludźmi w komentarzach i poza internetem.
@Pierorzek: Idealnie wybrałeś sobie jeden przypadek który pasuje do twojej narracji XD a to że młode osoby dostają zapalenia mięśnia sercowego 2dni po szczepieniu to nie wina szczepienia coś ty teoria spiskowa :)
Ja pisałem gdzieś o jakimś spisku big pharmy?


@Mikuuuus: Ale jakie to ma znaczenie kto o tym pisał? Mycie rąk po sraniu jest mniej logiczne niż noszenie maseczki.

To czemu je myjesz? LOL, boi się jakiś wirusów i bakterii? I to swoich?
15 956 NOPów


@PiO7R: Czyli na przeszczepieniu połowy populacji odnotowano tylko tyle nopów, ile jest nowych zakażeń z trzech dni?

(co stanowi pewnie z 10% wszystkich przypadków bo ludzie nie zgłaszają tego)


@PiO7R: Przez kilka godzin po pierwszej dawce byłem śpiący, po #!$%@? miałem to zgłaszać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: ojciec dziecka z przedszkola już rocznicę obchodzi jak nie może dojść do siebie, pracuje max godzinę dziennie. Teraz mu już na psyche siada z bezczynności.