Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@panna_inga: Ach kapelanka

Kiedyś byłem tam o trzeciej nad ranem bo coś drukowałem i mi się skończył toner w drukarce, a wiem że na Kapelance takie rzeczy były. Idę o trzeciej na Kapelankę, puste tesko, chodzi po hali parę osób i obsługa. Podchodzę do typa który wykładał chipsy i pytam się GDZIE BĘDZIE TONER DO DRUKARKI SAMSUNG SPX-2137.

Myślicie: typ pewnie zaspany, nie ogarnie co się dzieje, ciężka nocka na wykładaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Lapidarny: Tesco przespało trochę rewolucje w handlu i to że Biedronka jest już na każdym rogu i nie oferuje syfu w kartonie jak kiedyś. Nie pomogło też zrobienie wspólnej centrali zakupowej dla Polski, Węgier, Czech i Słowacji bo każdy z tych krajów ma swoją specyfikę i smaki a ktoś mądry uznał że to jeden worek. Zakaz handlu w niedzielę też im "pomógł" bo dawniej się jeździło pochodzić po takim ogromnym Tesco
W takim Tesco miałeś 40 rodzajów keczupu, 30 musztardy i 20 majonezów a pójdziesz do Biedry czy Lidla to masz góra 3-4 w tym dwa marki własnej...


@MarianoaItaliano: I właśnie dlatego hipermarkety umierają i są wypychane przez mniejsze concepty.