Wpis z mikrobloga

@l-RAD-l: wystarczy wejść na wykop i mieć z nimi do czynienia, stereotypy nie biorą się z powietrza, większość jak nie wszyscy to agresywne osoby które same nie są tolerancyjne, a wymagają tego żeby cały świat je tolerował, akceptował i traktował inaczej tylko dlatego że są skrzywione, w pewnej sferze i nie tylko. Najcześciej takie osoby są mega śmiałe, nachalne, chamskie w rozmowach i oczekują że ktoś będzie to tolerował jak nawet
@l-RAD-l: Raczej w interesie państwa jest to żeby zapewnić darmowe, powszechne szczepienia.

@Scaab: No okej można być lub nie być zwolennikiem przymusowych szczepień, ale póki szczepienia są dobrowolne, to zaszczepienie się lub nie jest indywidualna decyzja każdego człowieka (która niesie za sobą jakieś skutki; np moja decyzja o niezaszczepieniu się może mieć wpływ na innych)

Natomiast orientacji seksualnej nie można ani wybrać, ani zmienić. Moja orientacja seksualna nie wpływa w
A dlaczego lgbt mi się #!$%@? ze swoimi poglądami a raczej żądaniami w życie? Dlaczego jak idę z dziećmi na spacer to widzę pół nagich mężczyzn w skórach na ulicy na paradach? Dlaczego profanują symbole narodowe i religijne? #!$%@? się ludziom w życie to wcale się nie dziwie ze potem spotyka ich taka przykrość. Nie mam nic do lbgtqwerty, nawet szacunku


@KOLEGAMAMY: Przez to nienawidzisz jakiegoś konkretnego geja?
Przecież tego typu
@l-RAD-l: Bo to już się zdarzyło: podczas pierwszej i drugiej fali. W Polsce nie tak dobitnie, ale były donosy o tym, że karetki nie jeździły do chorych, bo szpitale były zapchane chorymi na covid etc.

Tu nawet nie chodzi o to, że ludzie na covid mogą umrzeć, ale o to, że właśnie przez ludzi chorujących na covid służba zdrowia nie będzie w stanie pomóc innym.
Dlatego też rząd powinien dążyć do