Wpis z mikrobloga

Pozwolenie się uprawomocniło więc wrzucę małe #chwalesie a mianowicie mój projekt. W komentarzu druga strona i plan. Oceniajcie, krytykujcie - wsio można zmienić w trakcie budowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjaśniając zawczasu:

1) Kształt taki a nie inny ze względu na wąską, zwężającą się działkę z kilkoma ograniczeniami (stąd też ślepa ściana od północy). Dlatego też powierzchnia wyszła miejscami większa niż oczekiwaliśmy.

2) Taras na piętrze wiadomo, nie do końca może potrzebny, może znajdziemy zastosowanie. Do wyboru było albo to albo dowalenie masywnego dachu dwuspadowego (MPZP) który całkowicie zaburzał bryłę i wyglądał jak dobudowany garaż.

Do dzieła wykopki #roast ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budowadomu #budujzwykopem #remontujzwykopem #dom
ATAT-2 - Pozwolenie się uprawomocniło więc wrzucę małe #chwalesie a mianowicie mój pr...

źródło: comment_16352396035LWFLGqH7EGMe9b4sZrC2F.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@bocznica może ma niepotrzebne rzeczy, ale za to jest brzydki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak się kończy jak ktoś sam sobie wymyśla xD przybudówka i doklejony taraso-salon to jest hit.
Tyle jest projektów domów na wąskie działki, nawet te nowoczesne stodoły są ładniejsze.
  • Odpowiedz
@ATAT-2 gdzie rowery i kosiarkę będziesz trzymał?
Garaż tylko na 1 auto, to chociaż wiata na auto żony się przyda.
Dlaczego pralnia na piętrze?
Będziesz dopłacał do wniesienia pralki i suszarki na piętro?
  • Odpowiedz
Tyle jest projektów domów na wąskie działki, nawet te nowoczesne stodoły są ładniejsze.


@kipowrot: Nom, przepiękne kloce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Specyficzna działka więc projekt indywidualny był wymagany.
  • Odpowiedz
@ATAT-2 i przez specyficzna działkę dom musi być taki paskudny? Nie wiedziałem, że gdzieś zmuszają do stawiania takiej #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) państwo wszędzie z butami już wchodzi
  • Odpowiedz