Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zmiany słuchawek z moich wysłużonych HyperX Cloudów Alpha.
Działały, i w sumie nadal działają prawidłowo, tylko kwestia wizualna zaczyna mi przeszkadzać, bo po niezliczonych upadkach z biurka są strasznie porysowane, aż ta gumo-podobna warstwa plastiku się zaczyna zdzierać.

Mam karte dźwiękową Sound BlasterX G6, i przez to szukam słuchawek na jacka 3,5mm.
Nie muszą nawet mieć mikrofonu, a jak już to niech będzie odczepiany, bo i tak używam pojemnościowego Novoxa który jest wpięty przez USB prosto w kompa.
Najważniejsza jest jakość dźwięku, no i trochę wygląd, bo nie chce takich które mi się nie będą podobały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na ten moment ze specyfikacji najbardziej przypasowały mi Audio-Technica ATH-G1 . Czy znajdzie się ktoś, kto może się o nich wypowiedzieć? Może w okolicy 600 zł znajdzie się coś lepszego?

#dzwiek #audio #sluchawki #gaming #pcmasterrace #audiofile
  • 5
@B0SAK: Protip: daruj sobie "gamingowe" słuchawki. Mógłbyś w tej cenie (no dobra, stówka więcej) połasić się na HiFiMan HE400se. Gwarantuje, że jakościowo będzie spory przeskok. Tylko zastanawiam się czy ten G6 będzie dobrą parą dla tych słuchawek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B0SAK: Polecam beyerdynamic dt770 jesli lubisz zamknieta budowe, albo dt 990 jesli otwarta. Przy dobrej karcie dzwiekowej mozesz nawet wersje pod 250Ohm brac. Ja bralem za ok. 520zl.
@LisiaRumba: Nie szukam typowo gamingowych, bo gdybym chciał takie to bym został przy HyperX, dlatego myślałem nad tymi ATH-G1, które niby pod gaming są zrobione, ale przez markę która robi raczej sprzęt trochę lepszej klasy audio. Ten SoundBlaster w teorii ma bardzo dobre parametry, więc z większością słuchawek w okolicach nawet 2000 PLN powinien sobie dobrze radzić. Tylko tak jak wyżej napisałem, w teorii, nie wiem jak by to wyszło w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B0SAK: Jade na domyslnych ustawieniach (nic nawet w EQ nie zmienialem) i graja bardzo przyzwoicie, bez zadnych nadużyć ani w basie ani w wysokich tonach. Zauważyłem tylko, że grają całkiem głośno i wiem, że potrafiłyby jeszcze głośniej.