Wpis z mikrobloga

obalanie twoich chochołów to sama przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marv0oo: To Ty stworzyłeś chochoła, nie ja :)

skoro ktoś jest internetowym ekshibicjonistą i upublicznia swoje życie, to gdzie tu jest wchodzenie z butami? Skoro taka osoba sama mnie zaprasza? I widzisz znalazłem kolejną zaletę takiego "donoszenia" na puszczalskiego partnera - lekcja. Cenna lekcja, że publikując coś w "zamkniętej" grupie pod swoim imieniem, nazwiskiem i zdjęciem, NIE
@ziumbalapl:

Jak jesteś świadkiem kradzieży to jak najbardziej - tu jest jednak mowa o czymś zupełnie innym - chcesz przeglądać grupę i donosić partnerom, mimo, że to Cię w żaden sposób nie dotyczy, ani w ogóle nie masz dobrych intencji - o tym niżej XD


Co. Przecież jak jestem świadkiem kradzieży nie swojego mienia to mnie to tez nie dotyczy. I mam nie zgłaszać? Jesteś z tego tam takiego anty 60?
I co jeśli ofiara toksycznej relacji nie życzyła sobie żeby to była sprawa widoczna publicznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziumbalapl: to niech ma ból dupy do swojego partnera który na PUBLICZNYM facebooku ją przedstawił xD
Co. Przecież jak jestem świadkiem kradzieży nie swojego mienia to mnie to tez nie dotyczy.


@powiedz: Dotyczy, bo widzisz, że ktoś nie płaci za produkt, a Ty tak - więc to niedorzeczne, by ktoś ot tak brał produkt za darmo.

Jakbym specjalnie stała pod sklepem żeby kapować na złodziei mimo ze mnie to nie dotyczy to jest coś złego?


Nie - ale tutaj mowa o czymś zupełnie innym - tutaj chodzi
to niech ma ból dupy do swojego partnera który na PUBLICZNYM facebooku ją przedstawił xD


@marv0oo: Ale to wykopki pokazywały swoją "upolowaną zwierzynę", to oni są winni. Ten sam rodzaj patologii, co chociażby tzw. "łowcy pedofili" - jednostki zapewne antyspołeczne, które nie mają nawet dobrych intencji, a to, by tylko dowalić "p0lce". Pytam jeszcze raz: co jeśli chłopak takiej dziewczyny nie życzy sobie publikowania jakichkolwiek danych osób z nim związanych? Czy
To ja odpowiadam raz jeszcze - to niech się spina do swojej drugiej połówki, która te dane opublikowała na OGÓLNODOSTĘPNYM facebooku.


@marv0oo: Ale to wykopki przyczyniają się do tego, że taka osoba będzie np. wyśmiewana przez osoby, które to zobaczą. Wiesz, jak to "smalce alfa", krzyczące o jedynym slusznym wzorze meskosci, maja w zwyczaju - a to kukold, a to znowu spermiarz, tego typu rzeczy - co jeśli z ich "odsieczą"
@marv0oo: ciekawe czy gdyby faceci też byli tak upośledzeni jak „kobiety bez tabu” i robili na fejsie grupki, na których chwalą się nawzajem swoim #!$%@?, a kobiety wbijałyby tam i wysyłały ich żonom screeny oraz publikowały je w necie, to czy wtedy dla takich ludzi jak ten mireczek byłby to objaw mizoandrii i zwykła chęć dowalenia mężczyznom jako grupie czy jednak spełnienie społecznego obowiązku. Odpowiedź brzmi:

https://youtu.be/LbmTUWlhUgA