Wpis z mikrobloga

a jak to akurat nie jest produkt, który mnie interesuje (tak jak tutaj to nie jest akurat moja partnerka) to nie na miejscu jest zgłaszać?


@powiedz: Co za różnica? Nadal nie płaci, a Ty tak.

jasne że nie, bo to wtedy będzie mizoandria?


Bo nie obchodzą mnie problemy obcych osób trzecich. Nie proszą o pomoc, to wykopki wchodzą w nie z butami.
@marv0oo:

Zgadzam sie z @ziumbalapl: i @Phyrexia:.

Wyobraźmy sobie taka sytuacje. Młoda dziewczyna wychowana w konserwatywnej rodzinie bierze slub w wieku 20 lat i rodzi kilkoro dzieci. Lata mijają, ona nie robi kariery tylko pierze gacie meżowi, a ten jeżdżąc w delegacje pol wyplaty zostawia na roksach, a żoną sie interesuje jak żarcia nie ma na stole. Dziewczyna nadal ma całe życie przed sobą, mogłaby od niego odejść, nadrobic
@Tranzystor_IGBT: Pięknie je*łeś symetryzmem, ale teraz do rzeczy:

Wykopkom nie chodzi o pomoc (przyszli tylko donieść "wspaniałą nowinę" i tyle ich widziano, nie widziałem, żeby ktoś oferował wsparcie, czy pomoc - co za wspaniali wojownicy, rycerze!), a jedynie o dowalenie kobietom (tego typu akcje powiązane z wojenkami płci zawsze są wymierzone w kobiety).
Skąd pewność, że jest tak jak to przedstawiasz, czy podobnie? Co jeśli posty w internecie o ilości
symetryzmem


@ziumbalapl: wiesz ty w ogole co to słowo znaczy?

A co do reszty: przecież przyznałem ci racje, wiec nie wiem po co sie do mnie przysrałeś. Z donoszeniem o zdradzie jest jak z pierwszą pomocą: gdy widzisz leżącego na ulicy jest pewna szansa, że uratujesz kogos wartosciowego, ale jest też znacznie wieksze prawdopodobienstwo, że to po prostu jakis pijak, wiec lepiej isc dalej niż ładowac sie w kłopoty.
@ziumbalapl: no tak. Czyli gdybym posiadał wiedzę na temat tego, że jakaś żona zdradza męża, to miałbym go o tym nie informować, bo mógłby jej coś zrobić. I niech żyje sobie chłop w takiej nieświadomości, robi jej prezenty, dba o nią, bo jeszcze wyciągnie nóż i omujborze ją zadźga. Bo przecież zdecydowana większość zdrad wcale nie wychodzi na światło dzienne prędzej czy później i taki nożownik wcale nie zrobiłby tego samego,
wiesz ty w ogole co to słowo znaczy?


@Tranzystor_IGBT: Oczywiście - zastosowałem je prawidłowo - w swojej historyjce założyłeś, że chodziło o donoszenie kobiecie, sugerując, że wykopki wcale nie mają złych zamiarów, że tu nie chodzi o mizoginię, a o dobre serduszko, sugerując, że wcale nie są uprzedzeni - a to stawia ich w pozycji sprawiedliwych, tak jakbyś widział symetrię w tym jak traktują mężczyzn i kobiety xD
Czyli gdybym posiadał wiedzę na temat tego, że jakaś żona zdradza męża, to miałbym go o tym nie informować,


@magiczny_banan: Jeśli znasz cały obraz sprawy - pewnie byłoby to zrozumiałe. Jeśli to przypadkowa osoba z Internetu - nie ma najmniejszego powodu.

bo mógłby jej coś zrobić


Albo sobie. Oczywiście los takiej osoby po tym jak już się dowie wykopek ma w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I
@ziumbalapl: odpowiedzialem tylko na to co napisałes:

Jeśli ktoś chce się bawić w donoszenie, to niczym się nie różni od 80-letnich bab, które 24/7 monitorują z okna osiedle i plotkują - podejrzewam, że to jakaś choroba


Oraz @Phyrexia:

Co Cię obchodzi życie obcych ludzi?


Reszte sam sobie dopowiedziałeś by pochwalic sie że znasz słowo "symetryzm". Ja nic o wykopkach nie pisałem.
@ziumbalapl: a co jeśli nie zdradza na prawo i lewo i jest porządnym gościem? Ma zmarnować x lat na jakąś pindę? I co daje Ci prawo do myślenia, że każdy wykopek bawiący się w takie rzeczy ma na celu głównie #!$%@? takiej babie? Przecież nie znasz takiej osoby, więc dlaczego zakładasz coś z góry? Może jego głównym motywem jest uchronienie jakiegoś faceta przed marnowaniem czasu, a nie nienawiść do kobiet? Dlaczego
Reszte sam sobie dopowiedziałeś by pochwalic sie że znasz słowo "symetryzm". Ja nic o wykopkach nie pisałem.


@Tranzystor_IGBT: Ja pisałem. Cały wątek dotyczy właśnie wykopków, bo to oni donosili. Tutaj OP sugeruje, że może warto to zrobić kolejny raz.
a co jeśli nie zdradza na prawo i lewo i jest porządnym gościem? Ma zmarnować x lat na jakąś pi*dę?


@magiczny_banan: Może jest, a może nie jest - właśnie to jest tutaj kluczowe. Jeśli się NIE WIE, to nie powinno się wpieprzać.

I co daje Ci prawo do myślenia, że każdy wykopek bawiący się w takie rzeczy ma na celu głównie doj***nie takiej babie?


Komentarze w znaleziskach - jest cała masa
Pobierz
źródło: comment_1635188147XDjy3PSZ1YjOT05aqglIgS.jpg