Wpis z mikrobloga

@NPC_358034: Chodzi mi o zabawę kosztem osób na tej grupie. Wiesz, że takie coś może często źle się kończyć? Dla OPa to okazja do zabłyśnięcia na Wykopie, a komuś z kogo sobie zażartuje może to bardzo konkretnie wpłynąć na życie.
  • Odpowiedz
Wiesz, że takie coś może często źle się kończyć?


@Phyrexia: tak bardzo mi to wszystko jedno, nikt im nie kazał samemu na siebie bata kręcić. Będzie z pożytkiem dla tych, których oszukują.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: A co cie obchodzi wspieranie lgbt skoro to życie innych ludzi? Co cie i chodzi ich dobro lub ich problemy? To samo tyczy się osób niepełnosprawnych w Polsce i stu innych tematów. Jeśli ktoś ma gorzej to ludzka natura każe pomoc, wiec pomocą w tej sytuacji jest ujawnienie drugiej połówce niewierności. Zauważyłem ze zainteresowanie życiem drugiej osoby dostosowujesz sobie zależnie od tematu na jaki się wypowiadasz, jeśli jest dla ciebie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@Phyrexia: Zupełnie się nie zgadzam. Osoba która dowiaduje się o zdradzie, ma moralny obowiązek by poinformować o tym osobę którą to dotyka. Zbyt wielu osobom zdradza uchodzi na sucho, i zbyt duża jest pobłażliwość społeczeństwa na takie wybryki.
  • Odpowiedz