Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: tak, natomiast ja miałem na myśli przypadki, w których ktoś nie przejawia na swoim profilu mizoginistycznych zachowań. W takich przypadkach, które pokazałeś, to akurat jasne, że głównym motywem jest tutaj chęć dowalenia kobiecie. Z kolei w przykładzie ze zdradzającym jednocześnie facetem należałoby się zastanowić czy kogoś kto sam zdradza, w jakiś sposób ruszyłaby w ogóle informacja o zdradzającej partnerce/żonie. Ktoś, kto zdradza, ma raczej deficyt tych uczuć w stosunku do
@Jamniki2: ostatnio gdzies czekalem i lecial kabret i jak nic nie przekrecilem to jakos tak gadali

-powiedzialem zonie ide do Ciebie pic i wroce za 2 dni nie moge wrocic wczesniej bo jeszcze ja z kims przylapie i co wtedy

@Tranzystor_IGBT: to co ty napisałeś, to jest przykład. Jeden z WIELU. Sytuacja jedna na kilkanaście/dziesiąt, więc nie warto sobie taką ewentualnością zaprzątać głowę. Ja myślę ze swojej perspektywy - jakby ktoś mi dał dowód na to, że moja dziewczyna/żona mi przyprawia rogi, to bym tej osobie kupił kratę browara + jakiś lepszy trunek.

Albo sobie. Oczywiście los takiej osoby po tym jak już się dowie wykopek ma w dupie ( ͡
@Phyrexia: Generalnie nie oceniam Twoich wpisów, zachowań, nie emocjonuję się Twoimi komentarzami, jednak w tym wypadku postanowiłem się odezwać. Uważam, że gadasz bzdury, ponieważ ujawnienie zdrady nie jest czymś, co należy potępiać.
Zastanów się, chciałabyś by Twój partner walił Cię po rogach, czy wolałabyś mieć świadomość, że żyjesz z kimś, kto Cię oszukuje i prowadzi podwójne życie?

Mogę odpowiadać wyłącznie za siebie, dlatego ja preferuję znać prawdę, niezależnie jaka jest. Gdyby
to co ty napisałeś, to jest przykład. Jeden z WIELU. Sytuacja jedna na kilkanaście/dziesiąt, więc nie warto sobie taką ewentualnością zaprzątać głowę. Ja myślę ze swojej perspektywy - jakby ktoś mi dał dowód na to, że moja dziewczyna/żona mi przyprawia rogi, to bym tej osobie kupił kratę browara + jakiś lepszy trunek.


@marv0oo: Ty tak, a druga osoba może szykować sznur.

albo po 10 latach przy jakiś badaniach wyjdzie, że jego