Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju. Zmiana paradygmatu nadchodzi, szykujcie się mirki i mirabelki na gorące wiadomości! ()
Szef NASA już prawie bezpośrednio to tu przyznaje!


#nasa #kosmos #ufo #nauka #uap #ciekawostki
malyludeklego - Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpoś...
  • 73
Za kilka/kilkanaście miesięcy zobaczycie, ze miałem rację ;)


@maly_ludek_lego:

Była taka jedna mirabelka na tagu która wieszczyła objawienie koszmitów zdaje się w lipcu, no i poprosiłem żeby przestał pisać jeśli się nie objawią, zgodziła się. Zgadnij czy dalej tu pisze na tagu?
@mister_pink: Może to potrwać dłuzej lub krócej (slyszalem o terminie do 5 lat), jednak ja sporo czytam na ten temat i zdecydowanie coraz bardziej oficjele rządowi o tym mówią. To nie jest tak, ze wyjdzie kosmita na środek i powie - oto jesteśmy, tylko mi chodzi o to, ze ten sam Bill Nelson powie, w ciągu najblizszych miesięcy/lat, że nie jesteśmy sami we wszechświecie - o to mi chodzi. Już prawie
aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju.


@maly_ludek_lego: Robisz za duży skok, NASA g. wie na ten temat, to nie jest ich dziedzina, wbrew pozorom. Pentagon mógłby coś "przyznać" i w sumie już przyznał, co miał przyznać, tj. że rejestrują UAPy, które są "prawdopodobnie" przejawem technologii (nie zjawiskami naturalnymi).
czy naprawdę nie wiedzą co rejestrują ich instrumenty.


@texas-holdem: Jest trzecia opcja, za którą ja się skłaniam - wiedzą, dokładnie co rejestrują ich instrumenty, bo jak przyznał ostatnio Elizondo - mają zdjęcia/wideo w wysokiej rozdzielczości tych statków z "okupantami" w środku. I nie są to ani statki Rosjan, ani Chińczyków ani Amerykanów. I tyle. A kim są Ci okupanci, nie chcę spekulować, może ludzie, może ktoś/coś innego.
@dzangyl: "Reszta świata" ma, co do zasady, analogicznie raporty na ten temat jak Pentagon. Niedawno odtajnili Francuzi jakieś swoje papiery, wcześniej bodajże Brytyjczycy. Chińczycy nie publikują ale to Chińczycy, oni nic nie publikują. Przy czym ważne są jedynie raporty tych służb, które dysponują nowoczesnym sprzętem i obecnością globalną.
@dzangyl: Bardzo dobre pytanie. Już wyjaśniam.
1) Chińczycy ostatnio przyznali, że za pomocą AI rejestrują te statki /klasyfikują je jako nasze/nie nasze. Rząd Chiński bardzo w ostatnich latach promuje książkę "Problem trzech ciał - Cixin Liu". Temat UAP chcielli ostatnio podjąć na forum ONZ.
2) Rosjanie po pierestrojce przekazali część dokumentów Amerykanom i okazało się, że i oni mieli programy do badania UFO/UAP, te same problemy z wyłączaniem/ włączaniem broni jądrowej
@texas-holdem: ale jakie to są raporty, dotyczące niezidentyfikowany obiektów czy statków kosmicznych? Ta dyskusja wygląda jak wyjęta z filmów z żółtymi napisami albo z serii "starożytni kosmici" opowiadającej o anunnaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)