Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju. Zmiana paradygmatu nadchodzi, szykujcie się mirki i mirabelki na gorące wiadomości! ()
Szef NASA już prawie bezpośrednio to tu przyznaje!


#nasa #kosmos #ufo #nauka #uap #ciekawostki
m.....o - Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proponuję trzymać się faktów, być sceptycznym, opierać się na racjonalnych teoriach.


@dzangyl: Dlatego rozpoczęła się ta dyskusja, którą między innymi tu mamy. To, że publicznie nie ma takich dowodów, nie znaczy, że dowodów nie ma wcale i że wywiad/naukowcy nie badają tych rzeczy od dekad.
  • Odpowiedz
@dzangyl: I ja wiem, że nawet nie otworzyłeś tego linka. Galileusza też uważano za szura. I wielu innych. Rozumiem, ale uważam, że denializujesz i obrażasz tych wszystkich ludzi, wojskowych, astronautów, naukowców którzy na ten fenomen natrafili i którzy ten fenomen badają. To sam szef NASA powiedział w tym wywiadzie, ze trzeba sie zastanwoic, jak sie tu znaleźlismy i czy nie jestesmy sami, tak samo Lue Elizondo. Ja uważam po prostu,
m.....o - @dzangyl: I ja wiem, że nawet nie otworzyłeś tego linka. Galileusza też uwa...
  • Odpowiedz
@dzangyl: Powiem tak: wstawię sobie ten link w przypominajkę i napiszę do Ciebie powiedzmy w 2026 roku i jeśli nie będę miał racji w tym, że NASA ogłosi do tego czasu, że zaobserwowali z całą pewnością inną "nie-naszą" obecną cywilizację/ artefakty czy inne sygnały, co z pewnością nie należy do nas w tej chwili, to postawię Ci zgrzewkę piwa i przyznam się do błędu. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maly_ludek_lego: nie mówię że to nie możliwe, po prostu to niemożliwe stawiam na samym końcu kolejki co jest jak najbardziej logiczne. Ileż to już było różnych nagrań i niepodważalnych dowodów obcej technologii które obalono racjonalnymi wyjaśnieniami. Nikogo nie obrażam, zwracam tylko uwagę że nie można brać na wiarę relacji ludzi bo umysł i zmysły płatają niejednokrotnie ogromne figle. Weźmy ten materiał który wrzuciłeś na którym rzekomo widać obiekt poruszający się
  • Odpowiedz
@dzangyl: Rozumiem Twoje stanowisko. Jest jak najbardziej racjonalne i zrozumiałe. Masz do niego prawo. Tkwiłem przy nim przez całe swoje życie. Bardzo słusznie i rozsądnie.

Sporo jednak od czerwca przeczytałem, przeczytałem rządowe dokumenty, zarówno amerykańskie, jak i m.in. brytyjskie czy australijskie. Przez kilka lat z rezerwą podchodziłem do tych nagrań, mówiąc że przecież nie ma tam dowodów itd.

Kiedy jednak zacząłem czytać zeznania świadków i pilotów, zrozumiałem, że to coś więcej niż technologia rosyjska czy chińska albo jakiś black project Skunk Works. Kiedy następnie zacząłem słuchać wywiadów z ludżmi z AATIP czy z AAWSAP, spojrzałem czym te programy się zajmowały, jakie efekty m.in biologiczne one badały, posłuchałem naukowców, którzy byli zaangażowani w te programy, zmieniłem swoją opinię.
Twoje stanowisko jest ciągle jak najbardziej słuszne, bo nie podano do tej pory do opinii publicznej
  • Odpowiedz
Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju. Zmiana paradygmatu nadchodzi, szykujcie się mirki i mirabelki na gorące wiadomości! ()

Szef NASA już prawie bezpośrednio to tu przyznaje!


@maly_ludek_lego: Dwie rzeczy

1. Nasa nic nie
  • Odpowiedz
1. Nasa nic nie zrobi poza wspomnieniem że istnieją pojazdy które raczej nie są wytworem naszej cywilizacji. Bo nic więcej i tak nie będzie w stanie podać.

Tak, właśnie takiego jasnego stanowiska się spodziewam w najbliższych latach.

2. Dlaczego ktoś miałby nam pomagać w rozwoju? Jeśli by nam te istoty by tego niepowiedziały, to my nie mamy jak tego sprawdzić.


@Grewest: Wczoraj zwyczajnie Lue Elizondo w wywiadzie dał taką wskazówkę
  • Odpowiedz
Wczoraj zwyczajnie Lue Elizondo w wywiadzie dał taką wskazówkę i w tym wywiadzie Bill Nelson nakierowywał na podobną sugestię.


@maly_ludek_lego: Mógłbyś rozwinąć co to za wskazówka i sugestia?
  • Odpowiedz
@Grewest: Lue Elizondo w tym filmie bodajże od 1:28 o tym mówi. Mówi też o ukierunkowanej panspermii.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Panspermia
Mówi, że mniej więcej 70000 lat temu stało się "coś", że błyskawicznie przesunęliśmy się w łańuchu pokarmowym na sam szczyt. Zadaje także pytanie, jak Nelson na tym filmiku o początki ludzkości itp.
Nie wiem skąd takie odważne tezy, nie wiem czy to prawda, widzę tylko, że od jakiegoś czasu padają nie wprost
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: skupmy się tutaj na tych niezidentyfikowanych obiektach lub anomaliach w systemach namierzania/audio-wizualnych. Historie o interwencji nieznanych istot w naszą cywilizację, hipotezy zoo czy panspermii zostawmy, bo ten pan się tym nie zajmuje i nie ma wiedzy na ten temat. To jest już zbyt daleko idące wyciąganie wniosków. Podstawowa sprawa to wysłuchanie świadków i odpowiednie badanie dowodów, bez emocji, bez własnych tez i bez udziału fantazji. Dlatego amerykanie w końcu
  • Odpowiedz