Wpis z mikrobloga

Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpośrednio, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, nie jesteśmy u szczytu łańcucha pokarmowego i że przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat ktoś pomagał nam w rozwoju. Zmiana paradygmatu nadchodzi, szykujcie się mirki i mirabelki na gorące wiadomości! ()
Szef NASA już prawie bezpośrednio to tu przyznaje!


#nasa #kosmos #ufo #nauka #uap #ciekawostki
malyludeklego - Jesteśmy już tylko dosłownie krok od tego, aż NASA przyzna już bezpoś...
  • 73
  • Odpowiedz
fajne dywagacje, pytanie brzmi po co NASA czy Pentagon mieliby to ukrywać. Ludzkość "nie jest gotowa", prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ahura_mazda: Żadne dywagacje, przecież jesteśmy w trakcie powolnego "ujawnienia". Tu nie do końca chodziło o "Nie jesteśmy gotowi", tylko o kwestie bezpieczeństwa narodowego i zimnej wojny, m.in wyścigu zbrojeniowego.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego fajne dywagacje, pytanie brzmi po co NASA czy Pentagon mieliby to ukrywać. Ludzkość "nie jest gotowa", prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ahura_mazda: wpisz w google "UAP report pdf," w pierwszym linku znajdziesz raport. Na razie mówią, że to Rosja/Chiny/coś innego, ale to tylko dlatego, by oswoić dyskusję na ten temat.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: bo to po prostu zwykły raport na temat ujednolicenia działań różnych agencji rządowych w kwestii tych UAP, raczej z powodów obronnych i bezpieczeństwa narodowego aby nie lekceważyć takich zgłoszeń bo mogą to być pojazdy/technologie innych mocarstw światowych a nie kosmici. Doszukujesz się tu sensacji i jakieś drugiego dna pod swoją własną tezę o jakimś "ujawnianiu" obecności obcej cywilizacji na naszej planecie...
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: bo to po prostu zwykły raport na temat ujednolicenia działań różnych agencji rządowych w kwestii tych UAP, raczej z powodów obronnych i bezpieczeństwa narodowego aby nie lekceważyć takich zgłoszeń bo mogą to być pojazdy/technologie innych mocarstw światowych a nie kosmici. Doszukujesz się tu sensacji i jakieś drugiego dna pod swoją własną tezę o jakimś "ujawnianiu" obecności obcej cywilizacji na naszej planecie...


@dzangyl: Wiesz, zareagowałbym na to tak, jak mówisz,
  • Odpowiedz
@dzangyl: Generalnie rozumiem to podejście, bo jeszcze pół roku temu tak samo to zlewałem, tylko gdy zacząłem się wgłębiać w temat okazało się, że to w ogóle nie tak, jak mój ateistyczny , racjonalny i czysto empiryczny rozumek mi podpowiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego lubię takie historie. Zakładam swoją foliową czapeczkę. Może akcja szczepień ma za zadanie ochronić nas nie przed covidem a przed mikrobiomem obcych. Może Szykują wielki comingout?
Zdejmuję foliową czapeczkę.
  • Odpowiedz
  • 1
@maly_ludek_lego

Pokaż mi, które mocarstwo posiada taką technoligię.

Pokaż mi te wszystkie dowody, bo na te chwile to tylko słowa tych ludzi. Ludzie różne rzeczy mówią z różnych powodów. Dowody, dowody, dowody.
  • Odpowiedz
@n_____S:

obiektem lecącym pod wodą

Oniektem podwodnym.

Problem jest taki, że w domenie publicznej nie ma takich nagrań wideo. Można tylko opierać się na zeznaniach pilotów/woskowych i ewentualnie dokumentach. W tym cały szkopuł. Gdyby us army ujawniło takie nagrania (które już wiadomo, że posiada), nie musielibyśmy tu się ze soba spierać.
US navy opublikowało jedynie coś takiego, ale to nikogo absolutnie nie przekona.
https://www.livescience.com/ufo-flies-and-dives-navy-footage.html
  • Odpowiedz
to daj filmy z tym obiektem lecącym pod wodą


@n_____S: Nie ma takich, szanowny kolega wyżej trochę koloryzuje. Jest chyba naoczna relacja jednego z pilotów marynarki, który twierdzi, że widział obiekt płytko pod powierzchnią oceanu.
  • Odpowiedz
Pokaż mi te wszystkie dowody, bo na te chwile to tylko słowa tych ludzi. Ludzie różne rzeczy mówią z różnych powodów. Dowody, dowody, dowody.


@greven: Zgadzam się absolutnie! :) Dlatego nie zaczynam tej dyskusji z nikim publicznie, bo poza zeznaniami wojskowych /dokumentami i kilkoma niewyraźnymi wideo, które us navy opublikował (które można łatwo olać) publicznie twardych dowodów nie ma. I jest to absolutnie zrozumiałe dlaczego. Gdyby były, to nie musiałbym się
malyludeklego - > Pokaż mi te wszystkie dowody, bo na te chwile to tylko słowa tych l...
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: nic nie może poruszać się z taką prędkością w atmosferze ziemskiej ani pod wodą. To drugie było tutaj na wykopie i z tego co widziałem w tamtym znalezisku to zostało to wyjaśnione jako błąd pomiaru, a obiekt nie poruszał się wcale pod wodą (dokładnie to co tutaj wrzuciłeś). Same te liczby zapalają czerwoną lampkę, że to nie mogą być poprawne dane. Można to zbagatelizować, albo starać się lepiej zbadać zrozumieć
  • Odpowiedz
spekulacji skoro wkręciłeś się w temat tak jak to opisujesz. Sugeruję większy dystans do tych "rewelacji", trzymanie się faktów i nie puszczania fantazji w ruch.


@dzangyl: Dlatego nie chce mi się już dyskutować i bardzo rzadko to robię. Wojskowi widzą te obiekty kilka razy dziennie nad oceanem. Wszyscy piloci/wojskowi, operatorzy głowic nuklearnych i astronauci to szury, które nie wiedzą co widzą.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: skąd informacja o tym, że widzą je kilka razy dziennie? Te same osoby? Różne osoby? Nie brzmi to wiarygodnie. Tak jak rzucasz materiałami i komentarzami o rzekomym obcych pojazdach tak samo można znaleźć logiczne wyjaśnienia tych nagrań a twoja reakcja pokazuje że nie przyjmujesz do wiadomości innych wytłumaczeń, bo by się okazało że mogłeś się mylić. Ja nie twierdzę, że nie mogą to być kosmici, kto ich tam wie, nie
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: kolejny raz piszesz coś o szurach, ja ciebie ani nikogo tak nie nazwałem. Ja mam otwarty umysł, ale najpierw dowody, fakty i nauka a później domysły wraz ze świadomością, że to są tylko domysły. Sam nie masz otwartości umysłu bo widzę, że nie przyjmujesz do wiadomości innych, racjonalnych wytłumaczeń (można łatwo znaleźć wyjaśnienia dla tych nagrań które wrzuciłeś, choćby nieprawidłowe użycie radaru i stąd błędy pomiaru i kosmiczne prędkości albo
  • Odpowiedz
można łatwo znaleźć wyjaśnienia dla tych nagrań które wrzuciłeś, choćby nieprawidłowe użycie radaru i stąd błędy pomiaru i kosmiczne prędkości albo po prostu zwykłe artefakty


@dzangyl: Jasne, tylko nie kilka razy dziennie. Ja już byłem w tym miejscu.
  • Odpowiedz