Wpis z mikrobloga

Hej mirki
Część z was mnie kojarzy z tagów #it, #testowanieoprogramowania i innych związanych z szukaniem pracy - wystawiałem sporo ofert do Belgii dla ludzi z it, część może kojarzyć z tagu #bojowkapiekarska bo piekę od conajmniej 12 lat już w domu

Jak już pisałem miesiąc temu skończyłem tymczasowo z it i żyje sobie lajtowo piekąc chleby 3x w tyg i rozwijając swój fanpage na FB (piekarnia domowa)
I tak chciałem się pochwalić bo robiłem ostatnio podsumowanie.
W ciągu roku sprzedałem pieczywa za około 24tys euro, na początku szło wolno, w wakacje prawie nie piekłem a od czasu jak rzuciłem robotę to lekko przyspieszyło
Wrzesień to ok 3000 zarobku, październik to już 4000, zobaczymy jak będzie dalej
Powiem wam że dobrze się tak żyje, oczywiście pieniądze nigdy raczej nie dogonią tego co zarabiałem w testowaniu ale pieprzyć to
Wiem że ostatnio jest sporo takich artykułów o ludziach którzy zaczęli piec w pandemii albo rzucili korpo i otworzyli coś swojego. Ja wahałem sie od lat, ale w końcu zaryzykowałem. Oczywiście to na razie krótki okres ale mam nadzieję że progres się nie zatrzyma za szybko.

Więc takie ogólnie małe #chwalesie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach