Wpis z mikrobloga

Brakuje kierowców ciężarówek. Zatrzęsienie ofert nawet w mojej okolicy. W każdej wsi po dwie firmy, co jedna to większy parking. Obdzwaniam wszystkich i albo mnie zwodzą, albo mówią wprost, że świeżych kierowców nie przyjmują. Czarę goryczy przelał koleś, który mi naobiecywał, że od przyszłego poniedziałku zacznę, miał wczoraj zadzwonić z potwierdzeniem ale nie zadzwonił, więc ja zadzwoniłem dzisiaj i jak tylko się przedstawiłem to się rozłączył i już więcej nie odebrał xD Fajny rynek pracownika, bulwo.

#pracbaza #zalesie #zycietruckera #bezrobocie
Damasweger - Brakuje kierowców ciężarówek. Zatrzęsienie ofert nawet w mojej okolicy. ...

źródło: comment_1634633390ilklH1xBf1LUAtoPArEBYd.jpg

Pobierz
  • 77
@Damasweger To nie wiem jak szukasz, może jakiś kiepski rejon Polski, ale ja bez doświadczenia miałem kilka firm to wyboru, praktycznie 8/10 firm chciało mnie przyjąć od razu także no chyba rozmawiać nie umiesz czy coś ;)
@Damasweger: miałem ten sam problem jak zaczynałem. Zatrudnił mnie w końcu jakiś Turek spod Łodzi 200km od mojego domu. Był na tyle zdesperowany że mnie zatrudnil bez doświadczenia. Dostałem kluczyki do actrosa i trzy dni później miałem go odebrać z Wielunia i załadować naczepę w Kępnie. Pojechałem w pierwszą trasę do Niemiec, objechałem wszystko bez żadnych szkód tylko gacie obsrane xD
Ale ogólnie lepiej byłoby w podwójnej pierwszą trasę robić żeby
@instalacja
Porządny pracodawca (przynajmniej w transporcie), nie szuka kierowców. Sami dzwonią. Teraz właśnie się do takiego dostałem. Ogłoszenia od paru lat nie widzialem, wszyscy znają "zenka" i każdy do niego sam dzwoni czy ma wolny zestaw.