Wpis z mikrobloga

Brakuje kierowców ciężarówek. Zatrzęsienie ofert nawet w mojej okolicy. W każdej wsi po dwie firmy, co jedna to większy parking. Obdzwaniam wszystkich i albo mnie zwodzą, albo mówią wprost, że świeżych kierowców nie przyjmują. Czarę goryczy przelał koleś, który mi naobiecywał, że od przyszłego poniedziałku zacznę, miał wczoraj zadzwonić z potwierdzeniem ale nie zadzwonił, więc ja zadzwoniłem dzisiaj i jak tylko się przedstawiłem to się rozłączył i już więcej nie odebrał xD Fajny rynek pracownika, bulwo.

#pracbaza #zalesie #zycietruckera #bezrobocie
Damasweger - Brakuje kierowców ciężarówek. Zatrzęsienie ofert nawet w mojej okolicy. ...

źródło: comment_1634633390ilklH1xBf1LUAtoPArEBYd.jpg

Pobierz
  • 77
@Damasweger: Jestem pod wrażeniem że nie jesteś w stanie znaleźć pracy :D Chyba tak jak inni mówią lepiej na początek do jakiegoś molocha bo januszy w tej branży nie brakuje i łatwo się nadziać. U mnie w firmie jeszcze nie dawno szukaliśmy ale udało się uzupełnić braki kadrowe.
@Damasweger: jak mi się nie chce wierzyć w ta historię, chyba, że szukasz pracy na kat. C wtedy ok. Jeżeli szukasz na CE to tak jak wyżej Ci pisali, szukaj w dużych firmach, biorę na podwójne świeżaków. Dasz radę!
@Damasweger: Ja sobie też tak napisałem do jednej firmy jako kierowca i mam prawko od 10 lat i mam własny samochód dostawczy od jakiś 5 lat i nim jeżdżę. No, ale na kuriera do 3,5 tony to chyba za duże doświadczenie, bo odmówili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)