Wpis z mikrobloga

Siema!

Kilka dni temu miałem okazję udzielić wywiadu dla jednego z większych portali związanych z branżą fitness, jeśli ktoś jest ciekawy jak to się stało że zacząłem trenować, jakie mam plany na przyszłość, lub jak wygląda obecnie mój dzień, zapraszam do przeczytania, tekstu nie ma dużo. Dziękuje każdemu kto przeczyta. ;)

https://zawodtrener.pl/nastepny-mistrz-lewandowski-rozmowa-z-mistrzem-polski-juniorow-ifbb/

#sterydy
#lewusmusisz
#mirkokoksy
#dieta
#trening
#mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@przem3k: Tak, mało kiedy jestem w stanie pozwolić sobie na więcej, jak nie idę do pracy kolejnego dnia, co zdarza się dość rzadko, to kładę się spać o 23 i wstaję o 8, czyli 3-4 razy w miesiącu mam 9h snu, tak to średnio 5h. Nawet po drugich zmianach muszę wstać wcześnie, żeby rano skręcić cardio, a potem zdążyć jeszcze z siłowym i wykąpać się przed robotą.

Po nockach śpię 6h,
  • Odpowiedz
@Lewusx: a koks nie poprawiają jakości snu? Pamiętam, jak Wałga mówił, ze po jakimś środku około 5 godzin snu mu w zupełności wystarczało
  • Odpowiedz
@Rejetn: Poprawia regeneracje w dużym stopniu, używam też hgh (6iu) więc snu w teorii również nie potrzebuje aż tyle, ale to teoria, w ostatnim czasie ta teoria trochę mi się nie sprawdza i jednak tego snu trochę mi brakuje.
  • Odpowiedz
@Lewusx: bardzo fajny wywiad! mega intenswyny tryb zycia, a mi samo cardio w wolny dzien ciezko sie zmobilizowac ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale tez takie wywiady troszku mobilizuja, przynajmniej mnie ;)
  • Odpowiedz