Wpis z mikrobloga

Ło boże, kilka lat nocnego trybu życia, doszło do tego, że wstawałem o 20 i postanowiłem coś z tym zrobić i w 3 dni przestawić się o kilkanaście h..., migreny w ch*j, kodeina ledwo daje radę, macie jakieś dobre sposoby depresyjne/ nerwicowe świry na takie przestawianie się żeby nie oszaleć? Wydaje mi się, że problemy z nocnym trybem życia ma mnóstwo osób w dzisiejszych czasach.
#depresja #nerwica #psychiatria #narkotykizawszespoko
  • 15
@xiv7: #!$%@? elektroniki przed snem. Regularne godziny snu. Próbowałem też sportu przed lekami ale mi to tak średnio wychodziło. Musiałem się naprawdę zmęczyć żeby zasnąć w 2 godziny. To co mi pomogło oprócz #!$%@? elektroniki i higieny snu to trittico.
@HakunaMatata23: do zasypiania to mam cały arsenał leków na głowę, chociaż najbardziej lubię kwetiapinę, bo jakiś chlorprotiksen czy tisercin to są chyba tylko po to, żeby z pacjenta w szpitalu zrobić warzywo
Ja w nocy jestem o wiele bardziej kreatywny niż w dzień, praca idzie mi znacznie łatwiej, ponieważ delikatne zmęczenie organizmu powoduje, że łatwiej mi się skupić na jednej rzeczy, wyciszam się.
Jeśli nie musisz, nie zmienia trybu życia, bo praca w momentach gdy twój organizm nie ma na nią ochoty jest mało efektywna i szczerze bez sensu. Gorzej tylko jak wszyscy wokół ciebie idą już spać/ziewają a Ty zaczynasz myśleć normalnie ...