Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj w żabce, w pewnym momencie wyszła prawdopodobnie jakaś kierowniczka z magazynu i powiedziała do mnie, że wyglądam jakbym chciała coś ukraść i już 3 raz na mnie zwraca uwagę jak widzi mnie na kamerach( _) Czyli już z daleka widać, że coś jest ze mną nie tak nawet nie muszę się odzywać.
#fobiaspoleczna ##!$%@? #depresja
  • 39
  • Odpowiedz
@Tichy: Myślę, że może być to ale nie mam problemu ze stymulantami tylko przebywanie w małym pomieszczeniu z ludźmi którzy co chwila wchodzą i wychodzą mnie rozprasza nie mogę się skupić na zakupach tylko właśnie ciągle się rozglądam na boki.
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: @Pimenista: Ci ludzie nawet złodzieja od klienta odróżnic nie mogą. Klient ma prawo nawet 3 godziny zastanawiav się przed zakupem choćby zwykłej wody i dopóki nie ma wyraźnych znaków, ze typ cos chce podpieprzyć to nie powinni z gory kogoś oskarzać o kradzież
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: kierowniczka-polaczka-cebulaczka :D bawią mnie tacy ludzie. Zobaczyła Cię na kamerze 3 razy więc doszła do niesamowitego związku, że musisz kraść, bo przecież w tak ciulowym sklepie nikt przy zdrowych zmysłach nie zaopatrywałby się z własnej woli. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziałabym jej, że to moja ostatnia wizyta w tym sklepie, a kraść to chyba musi ona, bo pracuje w żapce xD :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@DumnaAniemia: tacy ludzie nie powinni pracować. Ja dziś kupowałem telewizor, wczoraj zarezerwowałem, dziś miał być gotowy do odbioru, ja do obsługi a baba do mnie ze mi nie wierzyła ze go kupię i #!$%@? 30 minut czekania bo gdzieś tam się zawieruszył.
  • Odpowiedz