Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś miał wątpliwości jak dobrym miejscem jest #perfumy na wykopie to polecam sobie zobaczyć po ile rozbiera się nowość tutaj, a na perfumowych świrach. I nie piszcie mi, że on zamawiał z innego miejsca i jest drożej bo jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze jest dużo drożej XD Doceńmy dobrych Mirasów, którzy dostarczają najlepszą jakość w najlepszej cenie. Amen.
Pobierz KjatanSveisson - Jakby ktoś miał wątpliwości jak dobrym miejscem jest #perfumy na wyk...
źródło: comment_1634218747s30hgbpSBELdB45UKBTXBn.jpg
  • 36
@KjatanSveisson: Dobra, to czas opisac schemat dzialania MIska i innych chcacych ogolocic Cie z cennych cebulionow.

Flakony kupowane sa przez nich w momencie trwania najwiekszych promocji i najczesciej swiadomie chowane do szafy zeby przeczekac czas kiedy sa najtansze. Chwile po tym jak znikna z nasyconego rynku Miski nadal czekaja az opadnie kurz, a pozniej perfumy sa wystawiane w cenach aktualnie najnizszych na perfumehub/rynku wtornym. Wtedy Misio wystawia rozbiorke w duzo zawyzonej
@rysownik: @qenik: pieko kukle co? XD Zrobilem juz siedemnascie rozbiorek, najczesciej po piec zapachow i wiecej, jedna z nich na ponad sto rozlamych dekantow i nie zarobilem ani zlotowki. Ja wiem ze dla waszych mozgow polaka robaka to niewyobrazalne ale da sie podchodzic do rozbiorek uczciwie. Co wiecej, zdecydowana wiekszosc rozbierajacych tutaj wychodzi z tego samego zalozenia co ja, a na takim perfuforum musisz udowodnic zakup paragonem z data wiec
@qenik: NIe ja mam predyspozycje do bycia samarytaninem tylko Ty do bycia Januszem, do tego takim ktory jest ruchany na cenie xD Jesli jak sam mowisz zamawiasz 20 zapachow i nie robi Ci roznicy 3zl przebitki na kazdym ml to smiem twierdzic ze albo sam tak rozlewasz na fejsuniu albo jestes po prostu debilem xD Potwierdzasz ze swietnie pasujesz do tej grupy i nalezy Cie dymac na lewo i prawo, bo