Wpis z mikrobloga

  • 10
@Wjorgus Jako fan koreańszczyzny obejrzałem to na premierę jakieś dwa tygodnie przed tym jak mainstream się zainteresował i już wtedy pomimo oceny 7/10 mógłbym wymienić wiele ALE. W dodatku sam serial ma klimat jakby niedokończonego, tylko kilka odcinków ma miejsce podczas gier jest ich tylko 5, temat organizacji zupełnie przemilczany. Dlatego liczę że sukces przełoży się na to że drugi sezon będzie z większym przytupem i będzie wiecej treści. Przesadne bronienie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aokx: ten serial jest co najwyżej ciekawy i nic poza tym. Doprawdy nie potrafię zrozumieć AŻ tak wielkiego sukcesu.


@resuf: zgadzam się. Najlepszym argumentem za popularnością tego serialu wydaje się być... że nie ma aktualnie silnej konkurencji w postaci innych mainstreamowych seriali
  • Odpowiedz
@j3sion: nie rocznie, tylko w 2012 i 659 000 z nich zostało rozwiązane w ciągu roku. Niżej jest napisane, że w 2021 roku liczba zaginionych to już było tylko 15172
  • Odpowiedz
@placebo_: 93% osób wróciło, to nie pierwsze zawody a i też organizatorzy to nie byle kto a zawodnicy to osoby zdesperowane bez przyszłości. Gdyby nie zakładali że większość wróci to w ogóle głosowania by nie było. To że miałby być synem dziadka nie trzyma się w ogóle kupy i byłby to zwrot akcji na poziomie mody na sukces. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d___: w polsce Pomimo, że od kilku lat w Polsce obserwowany jest systematyczny wzrost zaginięć osób (z 15 059 osób zgłoszonych jako zaginione w roku 2009 do 19 368 w 2013 roku, by wreszcie w roku 2014 przekroczyć próg 20 tysięcy), skuteczność Policji w ich odnajdywaniu jest bardzo wysoka.
  • Odpowiedz
  • 25
@sorek Organizatorzy okłamali uczestników dwukrotnie: najpierw nie mówiąc im, że eliminacja oznacza śmierć, a potem zatajając fakt, że będą musieli się wzajemnie zabijać. Czym innym jest ryzykowanie własnym życiem przez człowieka który nie ma nic do stracenia, a czym innym konieczność zabijania przy tym innych osób.
  • Odpowiedz
@Aokx: No akurat w Alice in Borderline który tez polega na graniu w gry to plot armor nie miał aż takiego znaczenia. W ogóle nie rozumie dlaczego Squid Games jest takie popularne a Alice przeszło bez echa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popik3: a czy ja gdzieś napisałem, że jest jakiś lepszy nowy? Napisałem, że nie rozumiem, AŻ takiego sukcesu.
  • Odpowiedz