Wpis z mikrobloga

Wynagrodzenie ofertach z pracą zdalną dla juniorów przekroczyło 10 tys. zł:
https://www.wykop.pl/link/6316757/wynagrodzenie-ofertach-z-praca-zdalna-dla-juniorow-przekroczylo-10-tys-zl/

Zarobki w IT rosną, przybywa ofert pracy. Po raz pierwszy w historii wynagrodzenie w ofertach z pracą zdalną dla juniorów przekroczyło 10 tys. zł. Co na to #programista15k, potwierdzacie czy zaprzeczacie?

#praca #pracait #zarobki #finanse #ciekawostki #polska
  • 33
@mk321: 5k na łapę tester manualny <1rok dosw uop, 10k łapę b2b programista <1rok dosw plus urlopy płatne 10 dni, node/js. Wszystko zdalnie.

I jak szukaliśmy to nie było tłumów. Zainteresowany?

Co do 40k, to średnio projekt na zagranice to 50 gbp na seniorze dla deva na rękę za godzinę netto, co nie jest szałem ale daje po ryczałcie i zusie około 40k i to zwykle stanowiska dla .net dev
chyba do 16 ale pewnie realnie wiecej


@MrFisherman: lol, jako mid bym się mocno zastanawiał nad 16k brutto, a co dopiero senior. Zwłaszcza w firmie, gdzie junior ma 8k... Brzmi to tak absurdalnie. Ładny macie rozjazd xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoholic: no ja kiedyś zaczynałem na darmowych praktykach, zmieniłem firmę, dostałem 2,5k netto, 3k netto po pół roku, 4,5k netto po kolejnych 4 miesiącach. Mam rok expa, w firmie widełki są jasne, mając więcej niż 18 miesięcy expa, dolny zakres widełek to 9k brutto.

Według mnie mimo wszystko pierwszy rok nie patrz na hajs, jak możesz to lepiej robić za darmo dwa miesiące i mieć coś w CV niż nie robić