Wpis z mikrobloga

Wynagrodzenie ofertach z pracą zdalną dla juniorów przekroczyło 10 tys. zł:
https://www.wykop.pl/link/6316757/wynagrodzenie-ofertach-z-praca-zdalna-dla-juniorow-przekroczylo-10-tys-zl/

Zarobki w IT rosną, przybywa ofert pracy. Po raz pierwszy w historii wynagrodzenie w ofertach z pracą zdalną dla juniorów przekroczyło 10 tys. zł. Co na to #programista15k, potwierdzacie czy zaprzeczacie?

#praca #pracait #zarobki #finanse #ciekawostki #polska
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@bitcoholic: w IT rośnie rozwarstwienie tak jak w całym społeczeństwie, widełki się rozciągają a nie przesuwają. Tego typu artykuły skupowana się tylko na maksymalnych wartościach a milczą o minimalnych
  • Odpowiedz
@bitcoholic: są też tacy juniorzy którzy zarabiają 3k na ręke ale mądrzejszym o tym nie wspomnieć to wcale nie podobne. Nie będę też wspominał o darmowych praktykach w firmach które są niebywale często.
  • Odpowiedz
@wellwellwell: Są takie ogłoszenie. Just join it -> junior -> sortowanie po zarobkach.
Tylko, że wymagania najczęściej są odpowiadające zarobkom, a nie nazwie stanowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitcoholic: @rEwx: i też bym mogł pomyśleć że mi zajebiscie poszło na rozmowie i dlatego tyle dostałem ale u nas jest normalny regulamin wynagrodzeń i widać kto ile zarabia i jakie są widełki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rEwx: tak jak wyżej napisałem, nie ogarniam jakoś szczególnie więcej, po prostu w regulaminie pensje dla juniorów sie zaczynają od takiej kwoty, wiec junior tester czy junior analityk ma tyle samo (znaczy w tych samych widełkach od 8)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFisherman: Jak nie mitoman to gratuluję
Niedługo też będę szukał jakiejś posadki juniora w mobile devie na kotlinie/flutterze, oby coś się udało zgarnąć, chociażby za 3k ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eredin: ja byłem na dwóch rozmowach, na pierwszej mi kijowo poszło i tam proponowali 3k umowa zlecenie i bez zdalnego w Łodzi (ja z Krk). Już nawet byłem gotowy to przyjąć aby tylko do IT się dostać. Na szczęście na tej drugiej w obecnej firmie poszło super (też się mnie pytali jakie wynagrodzenie bym proponował to powiedziałem że mi na hajsie nie zależy tylko na rozwoju więc powiedziałem że 2.5k-3k). Więc
  • Odpowiedz