Wpis z mikrobloga

  • 30
Martyna 29 Gdańsk

Zgłoszenie 43d3f00f754434f3 z dnia 2021-10-13 16:13:20

Imię: Martyna
Wiek: 29
Miejscowość: Gdańsk

Kim jestem?
Jestem dziewczyną, w której istnienie tutaj mało kto wierzy. Nie jestem roszczeniową księżniczką, potrafię sama się odezwać, sama o siebie zadbać i dużo daję od siebie. Czasem aż za dużo. Mam dobrą pracę, wykształcenie, jestem odpowiedzialna. Nie mam dzieci w razie co. :)

Wygląd
Wzrost 168, waga w normie, blond włosy, chyba zielone oczy. Kilka tatuaży, ale w niewidocznych na co dzień miejscach.

Zainteresowania
Serialoznawstwo obowiązkowo! :) Poza tym interesuję się tym, co robię zawodowo, lubię czytać, gotować, podróżować. Można ze mną na większość tematów porozmawiać.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim stabilności, czułości, uczciwości, szczerości i rozmowy. Przez ostatnie lata byłam w związku z psychopata, który wyssał ze mnie wiele energii. Nie mam już ochoty bycia popychadłem. Chciałabym relacji opartej na partnerstwie, gdzie obydwu osobom zależy na sobie i wspierają się jak tylko mogą.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Po obudzeniu przytulamy się i opowiadamy co nam się śniło. Potem wspólne śniadanie z kawą, szybka wycieczka do lasu albo na plażę, po południu pizza i fajny film nastrój kanapie (obowiązkowo trzymając się za ręce). Wieczór skończony wspólnymi prysznicem czy coś, a potem długie rozmowy przy herbacie albo w łóżku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Miałam plan wyjść za mąż i być mamą przed 30, jednak najwyraźniej nie jest mi to pisane... Może przed 33 się uda. P-------y i a-----l w małych ilościach toleruję, innych używek raczej nie.

Mam nadzieję, że są jeszcze fajni faceci, którzy docenią dobrą i uczciwą osobę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygdansk #mirabelkaszukamirka
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typowe zainteresowania kobiet. Jeszcze brakuje słuchania muzyki i robienia makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytmirka: o to to, a na pierwszym miejscu powinno być p-------------e się do innych kobiet bo są gorsze i głupsze a ty to swoja dziewucha, co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: czyli zero zainteresowań za to kilka tatuaży, prawie 30 lat i poprzedni facet robił z Tobą co chciał a Ty dawałaś "za dużo".

Czyli tłumacząc na męski w poprzednim związku pralas gotowałas i obciagalas psychopacie kiedy miał ochotę, gościowi który na ciebie nie zasługiwał ale nowy facet bedzie miał "partnerstwo" bo teraz zmądrzałaś i jesteś bardziej asertywna itd.

No ja się cieszę ale to ma być twoja wizytówka, reklama,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MirekSzukaZony: zbliża się 30, wypadałoby mieć dziecko przynajmniej jedno to teraz trzeba szukać spoko mireczka, bo się wyszalało już.

Tylko, że tacy normalni, rodzinni faceci w 80% są już w małżeństwach lub przynajmniej stabilnych związkach... ¯_(ツ)_/¯

Zostały jakieś odpady lub szukanie młodszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xD niestety brzmi trochę jak te wszystkie wyobrażenia wykopków w stylu "wyszalałam się i teraz szukam spokojnego mireczka". No ja tam nie wiem, bo się nie znam na związkach i tych całych relacjach damsko-męskich, ale chyba ostatnią rzeczą, która miałaby mnie zachęcić do pozytywnego odbioru takiego ogłoszenia, jest historyjka o toksycznym związku. Jak czytam te historyjki o ex-łobuzie to już mi się na wymioty zbiera ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: Jeśli twierdzisz, że byłaś w związku z psychopatą, to na kawę czy spacer cię nie zaproszę, choć jestem z trójmiasta i chętnie pogadałbym z kimś. Nie chce jednak ryzykować, że kiedyś napiszesz o mnie, że spotkałaś się z psychopatą. Niestety, dziś już (a raczej dopiero) wiem, że zwykle to nie jest tak, że spieprzenie leży po jednej stronie. Zwykle trzeba mieć coś nie tak z deklem, by być z
  • Odpowiedz
Czyli byłaś w związku z psychopatą ale nie przeszkadzało ci być popychadłem i lalką do seksu przez kilka lat? Co cię trzymało w tym związku skoro jesteś niby taka mądra?


@KoninaBeZiomeczka: właśnie to

kiedy wy pojmiecie że były psychopata, dawanie za dużo itd to daje do zrozumienia każdemu facetowi by się trzymać z
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: widze kolega z duzym doswiadczeniem. Protip: psychole obu plci niejednokrotnie dobrze sie maskuja, urabiaja czlowieka i oplataja jak bluszcz. Jak nie masz doswiadczenia w zwiazkach lub nie daj Boze faktycznie masz sobie cos do zarzucenia (co taka osoba skrzetnie bedzie wykorzystywac) to bedziesz trwac w tym dlugo przekonany, ze problem jest w Tobie. I w zwiazku z tym...

@getin: rozumiem, ze po tym jak okazaloby sie, ze
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: mały protip: nie mów nikomu o tej historii z ex. Chyba, że już się poznacie i zbliżycie na tyle, żeby o takich tematach rozmawiać, i będziesz czuła, że ta osoba w ogóle chce tego słuchać.

Chyba, że się jeszcze nie wyleczyłaś z tego - to daj sobie spokój z szukaniem kogokolwiek. Bo takie mówienie o tym na około - szczególnie w anonsie towarzystkim - może świadczyć, że jeszcze nie masz tego za sobą. A nikt nie chce związku w takiej sytuacji.

B-----------e drugiej osoby takimi tematami nie jest dobre - i dla tej osoby (w końcu nie możesz nikogo obarczać przeszłością ani liczyć na to, że będzie dla Ciebie lekarstwem), ani też dla Ciebie, bo albo zostaniesz zaszufladkowana (jak tutaj), albo będziesz czuła, że ktoś poznaje Cię tylko przez pryzmat wydarzeń z przeszłości. A lepiej, żeby poznał Ciebie, jaką jesteś teraz (czyli silną osobą, która wyrwała się z współzależnej relacji), a nie jaka słaba byłaś kiedyś, że dawałaś sobą
  • Odpowiedz
ze po tym jak okazaloby sie, ze twoja d--a jest borderka,


@Xysz: po prostu bym się tym nie chwalił, było, minęło, trudno, co do śmiecenia - to ty dzwonisz xD
  • Odpowiedz