Wpis z mikrobloga

  • 30
Martyna 29 Gdańsk

Zgłoszenie 43d3f00f754434f3 z dnia 2021-10-13 16:13:20

Imię: Martyna
Wiek: 29
Miejscowość: Gdańsk

Kim jestem?
Jestem dziewczyną, w której istnienie tutaj mało kto wierzy. Nie jestem roszczeniową księżniczką, potrafię sama się odezwać, sama o siebie zadbać i dużo daję od siebie. Czasem aż za dużo. Mam dobrą pracę, wykształcenie, jestem odpowiedzialna. Nie mam dzieci w razie co. :)

Wygląd
Wzrost 168, waga w normie, blond włosy, chyba zielone oczy. Kilka tatuaży, ale w niewidocznych na co dzień miejscach.

Zainteresowania
Serialoznawstwo obowiązkowo! :) Poza tym interesuję się tym, co robię zawodowo, lubię czytać, gotować, podróżować. Można ze mną na większość tematów porozmawiać.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim stabilności, czułości, uczciwości, szczerości i rozmowy. Przez ostatnie lata byłam w związku z psychopata, który wyssał ze mnie wiele energii. Nie mam już ochoty bycia popychadłem. Chciałabym relacji opartej na partnerstwie, gdzie obydwu osobom zależy na sobie i wspierają się jak tylko mogą.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Po obudzeniu przytulamy się i opowiadamy co nam się śniło. Potem wspólne śniadanie z kawą, szybka wycieczka do lasu albo na plażę, po południu pizza i fajny film nastrój kanapie (obowiązkowo trzymając się za ręce). Wieczór skończony wspólnymi prysznicem czy coś, a potem długie rozmowy przy herbacie albo w łóżku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Miałam plan wyjść za mąż i być mamą przed 30, jednak najwyraźniej nie jest mi to pisane... Może przed 33 się uda. Papierosy i alkohol w małych ilościach toleruję, innych używek raczej nie.

Mam nadzieję, że są jeszcze fajni faceci, którzy docenią dobrą i uczciwą osobę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygdansk #mirabelkaszukamirka
  • 46
  • Odpowiedz
Przez ostatnie lata byłam w związku z psychopata, który wyssał ze mnie wiele energii. Nie mam już ochoty bycia popychadłem.


@MirekSzukaZony: czyli następny facet ma być terapeutą po chadzie, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poniżej zamieszczam potencjalne red flagi ku przestrodze dla dobrych chłopaków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wiek: 29

dużo daję od siebie. Czasem aż za dużo.

waga w normie

blond włosy

Kilka tatuaży


byłam w związku z psychopata
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że są jeszcze fajni faceci, którzy docenią dobrą i uczciwą osobę


@MirekSzukaZony: co to za pytanie w ogóle?

I taki tip. Każdy który będzie chciał cię wyhedozyc, powie że właśnie taki jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Typowe zainteresowania kobiet. Jeszcze brakuje słuchania muzyki i robienia makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytmirka: akurat mało loszek umie gotować w dzisiejszych czasach, więc kłóciłbym się że to typowe zainteresowania kobiet. Poza tym co jest złego w posiadaniu typowych zainteresowań?

Ogólnie poza tymi używkami i tatuażami to dawno nie widziałem tak fajnego ogłoszenia mirabelki, no ale oczywiście muszą się znaleźć jacyś niemili ludzie i kobiety, a niby
  • Odpowiedz