Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZielonkaUno miło słyszeć. W ostatnim miesiącu mniej robiłem takich wykończonych ilustracji, bo chciałem trochę skrócić listę komiksów i książek do przeczytania. Teraz balans jest już zachowany, także i prac powinno być więcej :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ujdzie ciężko mi tak wskazać wprost inspirację. Na pewno największy swój wkład miała twórczość Mattiasa Adolfssona, która była bodźcem by tak sobie po prostu rysować. Od tego momentu jakoś się wszystko kręci, a lista pomysłów nieustannie rośnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ujdzie no, mój mistrz. Jeszcze lubię Quino, Sonny Liew i Mateusza Skutnika. Ale szczerze mówiąc to staram się nie śledzić twórczości innych poza artbookami, komiksami itp. Przesyt źle na mnie działa.

Też coś tworzysz, że się tym interesujesz?
  • Odpowiedz
Mateusza Skutnika


@afro2000: a tego to znam, lata temu w jakieś flaszówki typa grałem

Też coś tworzysz, że się tym interesujesz?


Ja jestem bardziej od programowania, ale stwierdziłem, że wypadałoby się nauczyć czegoś nowego. Zupełnie przypadkiem wjechał #inktober i sobie coś tam próbuję powalczyć, przynajmniej z pół godzinki dziennie. Początki były trudne, ale coś tam zaczynam ogarniać.
  • Odpowiedz
@afro2000: całe życie tworzę, głównie web, ale jestem zawiedziony tym, że co 2-3 lata idzie wszystko na śmietnik i nic z tego nie zostaje.

A co do rysowania - plan jest taki, żeby jeszcze trochę poćwiczyć. Jak jakiegoś skilla złapię to następnym krokiem będzie ożywienie tego, trochę w stylu tego co mateusz skutnik robi(ł), jakiś prosty point and click czy coś.

Jak masz trochę czasu to wbijaj na #inktober, trochę
  • Odpowiedz
  • 0
A co do rysowania - plan jest taki, żeby jeszcze trochę poćwiczyć. Jak jakiegoś skilla złapię to następnym krokiem będzie ożywienie tego, trochę w stylu tego co mateusz skutnik robi(ł), jakiś prosty point and click czy coś.


Rozumiem. Ja go znam głównie z komiksowej twórczości i serii "Rewolucje", które rysował. Wiem też, że obecnie pracuje nad rozbudowaną grą w całości rysowaną ręcznie.

Jak masz trochę czasu to wbijaj na #inktober, trochę
  • Odpowiedz
@afro2000: primo - zawsze wciskaj odpowiedz, bo inaczej nie ma powiadomienia, że coś pisałeś.

A co do 365 to nie skomentuję nawet, bo to jakieś ekstremum nie do zrobienia przy normalnej pracy i obowiązkach. Ja sobie na inktober założyłem po 15 minut na rysunek i fajrant, ale i tak schodzi dłużej, a do tego już mam wątpliwości co do motywacji na najbliższe dni.
  • Odpowiedz