Wpis z mikrobloga

Ogólnie jak powtarzałem to wcześniej, nie mam nic do przegrywów. Sam się za takiego uważam.
Nie mam nic nawet do blackpillowców. Nie zgadzam się z ich poglądem, że kobiety lecą tylko na wygląd ale mają prawo tak uważać.
Jednak na bandę frustratów, która jedynie szkaluje płeć przeciwną, snuje jakieś chore wizje całkowitego zniewolenia kobiet, a potem płaczą, że nie mają dziewczyny pluje.
To rak społeczności wykopu, który tylko psuje dobre imię przegrywów i który należy wyrwać jak zwykłego chwasta z korzeniami póki jeszcze jest na to czas.
#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi
  • 47
@Al-3_x: Witaj kolegę, zacznę od tego, że to temat rzeka każda ze stron ma po części racje (świat nie jest czarno biały) Aktualnie nie za bardzo dysponuje czasem, by się rozpisać.
Ale na szybko zadam Ci pytanie, jaki masz problem ze pewna grupa spoleczna krytykuje kobiety? Akurat istnieje taka grupa walcząca o przywileje/prawa po stronie kobiet, czyli feministki. Czy mężczyźni już nie mają prawa krytykować kobiecej toksyczności? I tak metaforycznie mówiąc
@Al-3_x: Ale lecą tylko na wygląd. No dobra.. na wygląd (bo z charakterem się do wyra nie chodzi) i kasę (dobra przyszłość, byt i przedsiębiorczość). Ale nadal mają prawo na to lecieć. Sam też nie rozumiem czemu niektórych wkurza, że dziewczyny chcą kogoś kto im się podoba. I mówię to jako chłop 1/10 przegryw, który akceptuje że się nie podobam, ale rozumiem że dziewczyna chce kogoś kto się jej podoba.
Nienawiść do kobiet jest naturalną reakcją na permanentne odrzucenia z ich strony.


@eschatoestetyzm: W sensie wszystkie kobiety na świecie co do jednej to zrobiły? Jeszcze da się zrozumieć niechęć do tych, które Cię faktycznie odrzuciły (choć to i tak bez sensu, bo wiadomo, że nie wszystkim się spodobamy, jest wiele czynników, które o tym decydują), ale dlaczego nienawidzisz wszystkich?

@Dluqz: Gdyby kobiety leciały na wygląd i kasę, to ci mniej
Gdyby kobiety leciały na wygląd i kasę, to ci mniej urodziwi i biedniejsi faceci nie byliby w związkach, a jakoś są.


@choochoomotherfucker: nieironicznie powiem, że to najtrudniejszy argument do obalenia w kontekście blackpilla. Osobiście nie potrafię go podważyć. Ja to nazywam na własny użytek "wyjątkami od blackpilla"
Jestem tu by wyśmiać i zwalczać szkodliwe społecznie moim zdaniem idee.


@Al-3_x: Jeżeli chcesz zwalczać jakieś idee to polecam najpierw się z nimi zapoznać, bo istnieje duża szansa, że będziesz walczył ze swoim wyobrażeniem. Wnioskuje to po tym, co napisałeś:

Nie mam nic nawet do blackpillowców. Nie zgadzam się z ich poglądem, że kobiety lecą tylko na wygląd ale mają prawo tak uważać.
nieironicznie powiem, że to najtrudniejszy argument do obalenia w kontekście blackpilla. Osobiście nie potrafię go podważyć. Ja to nazywam na własny użytek "wyjątkami od blackpilla"


@lazik_lesny: To nie jest żaden "wyjątek od blackpilla", bo blackpill nie twierdzi, że mało atrakcyjny facet nie będzie miał nigdy związku. Dobranie się w parę dwóch przeciętnych osób to coś wręcz spodziewanego.

Z dyskusją o blackpillu jest ten problem, że większość ludzi coś słyszała, coś tam
bo blackpill nie twierdzi, że mało atrakcyjny facet nie będzie miał nigdy związku


@EastWestEast: Nie będę głupa rżnął i powiem, że jestem zaskoczony. Nie tyle swoją niewiedzą (mało się interesuję blackpillem szczerze mówiąc), ale wykopową wykładnią przegrywu. Przecież większość tu osób twierdzi dokładnie coś odwrotnego niż w zacytowanym zdaniu. Czyli co, błędne wnioskowanie z prawidłowych przesłanek blackpilla?
@EastWestEast: dobrze wiesz, że musiałbym spytać chyba z 90% tagu. Tag przegryw jest silnie oparty na blackpillu, a jeśli miałoby się okazać, że na blackpillu źle rozumianym lub wypaczonym - byłyby to niezłe jaja.
Absolutnie nie twierdzę, że to nie ja źle rozumiałem blackpilla. Bardzo chętnie zrewiduję swoje poglądy. Po prostu mnie "zszokowało" co napisałeś, w kontekście wykopowego przegrywu.
@lazik_lesny: Blackpill na tych tagach to tylko wygodny środek do usprawiedliwienia swojego nieudactwa. Typowy ciąg życia mentalnego ułoma - kobietom podoba się dobry frame - na siłownię nie pójdę bo to cope, a poza tym nie mam genów - szukam poklasku wśród innych ułomów, że dobrze robię nie idąc na siłownię dla normictwa - wciąż nie mam dobrego frame'u bo jestem leniwym ch.... - nic to, taki Oskarek urodził się z
@KneelYouFool: ja to wszystko mniej więcej wiem, śledzę tag od pół roku. Nie zmieniłem swoich przekonań i np. nigdy nie twierdziłem, że przeciętny facet nie ma szansy na przeciętną kobietę. Jednak gdy dokładnie to samo wyżej napisał EastWestEast w odniesieniu do blackpilla:

Dobranie się w parę dwóch przeciętnych osób to coś wręcz spodziewanego.


...zdziwiłem się bardzo, (nie co do meritum!) bo to na tym tagu - nie ważne czy pisane w