Wpis z mikrobloga

Ogólnie jak powtarzałem to wcześniej, nie mam nic do przegrywów. Sam się za takiego uważam.
Nie mam nic nawet do blackpillowców. Nie zgadzam się z ich poglądem, że kobiety lecą tylko na wygląd ale mają prawo tak uważać.
Jednak na bandę frustratów, która jedynie szkaluje płeć przeciwną, snuje jakieś chore wizje całkowitego zniewolenia kobiet, a potem płaczą, że nie mają dziewczyny pluje.
To rak społeczności wykopu, który tylko psuje dobre imię przegrywów i który należy wyrwać jak zwykłego chwasta z korzeniami póki jeszcze jest na to czas.
#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi
  • 47
Gdyby kobiety leciały na wygląd i kasę, to ci mniej urodziwi i biedniejsi faceci nie byliby w związkach, a jakoś są.

@choochoomotherfucker: nieironicznie powiem, że to najtrudniejszy argument do obalenia w kontekście blackpilla. Osobiście nie potrafię go podważyć. Ja to nazywam na własny użytek "wyjątkami od blackpilla"


@lazik_lesny: @choochoomotherfucker:
to zachowując wykopową nomenklaturę: chadów nie starczy dla każdego różowego paska. W takich zwykłych związkach to są te, które obniżyły
@lazik_lesny: Związki zawarte w swoim zakresie atrakcyjności czy na swoim poziomie ekonomicznym są z zasady najtrwalsze i najbardziej udane. Ludzie z innych grup społecznym, wychowani w różnych rodzinach różni czasem zbyt wiele żeby mogli się dogadać. Nic więc dziwnego, że przeciętniak wiąże się z przeciętniakiem, zwiąż się z doktorem na wyższej uczelni samemu będąc płytkarzem, zawsze będziesz miał z tyłu głowy że nie pasujesz do jej towarzystwa, jej rodzina będzie na
lazik_lesny:

W tym problem ze przegrywy nie są mało atrakcyjni , ​nie się W OGÓLE atrakcyjni dla kobiet.Sa traktowani jak powietrze.

@KneelYouFool:

Geny w ogromnym stopniu wpływają na to jakie ma się predyspozycje do kulturystyki,poczytaj badania.
W swojej arogancji i głębokim egocentryzmie nie jesteś w stanie pomyśleć że wielu próbowało (w tym ja) i poległo.
Ja osobiście miałem związek 3 lata ,parę ONS w swoim życiu więc nie będę narzekał,mimo wszystko
Związki zawarte w swoim zakresie atrakcyjności


@KneelYouFool: generalnie masz rację, ale wykopowe przegrywy w większości twierdzą, podpierając (a może, tak jak pisałeś, wysługując?) się m.in blackpillem, że to niemożliwe; że nawet przeciętność jest skazana na definitywną porażkę.
To stoi w jawnej sprzeczności z tym, o czym piszę. Wychodzi mi na to, że albo nie rozumieją do końca blackpilla, włącznie oczywiście ze mną, albo blackpill to takie wygodne narzędzie, które się stosuje
Geny w ogromnym stopniu wpływają na to jakie predyspozycje do kulturystyki,poczytaj badania.

W swojej arogancji i głębokim egocentryzmie nie jesteś w stanie pomyśleć że wielu próbowało (w tym ja) i poległo.


@JediKnight: Sry, zaczynałem z wagą 67 kg przy wzroście 187 i zerowymi predyspozycjami, sylwetka dupa szersza od klaty. Jak wyglądam teraz po 15 latach z 30kg więcej i jak to wpłynęło na moje smv możesz się domyślić.

Każdy musi zrozumieć,
@Dluqz: @PonuryKos123: Mogłabym wam zacząć tłumaczyć, że kobiety mają różne gusta, że oprócz wyglądu liczy się też wiele innych rzeczy i że niektóre cechy niezwiązane z wyglądem sprawiają, że facet jest atrakcyjny (i nie mam tu na myśli pieniędzy), ale wiem, że to nie ma sensu, bo mimo że jesteście mężczyznami, to wydaje wam się, że lepiej od kobiet wiecie, jak działają, bo przeczytaliście o tym na wykopie.
@KneelYouFool:

Mam 187 cm XD no ja naprawdę nie chce być złośliwy ale ten twój punkt widzenia jest charakterystyczny dla kobiet czyli egocentryczny i nie mogacy sobie zobrazować że wielu mężczyzn ma sytuację wręcz bez wyjścia ,nie każdy wytrzyma takie obciążenia psychiczne(ja dziwię się czasami że jeszcze stoję na nogach po tylu nokautach) czy nawet finansowe i nie każdy ma czas na zdobywanie kobiety, biorąc pod uwagę że jest w niektórych
@choochoomotherfucker: Gdyby moja wiedza brała się z wykopu, to nasza rozmowa wyglądałaby jak każda inna na tym tagu miedzy kobietą a mężczyzną.
Moja wiedza to to co widzę w swoim środowisku. Hajs sam w sobie to nie pieniądze, a umiejetność zarabiania, zapewnienie lepszego bytu sobie i rodzinie, brak wegetacji i zaradność. Jak tylko moi znajomi zaczęli zarabiać więcej pieniędzy to ich związki ewoluowały uczuciowo. Jeden z moich znajomych zaraz po pokaźnej
@Dluqz: Wyjdź może czasem poza to swoje środowisko, wtedy zobaczysz, że istnieją kobiety, dla których liczą się inne rzeczy niż pieniądze. Sama zarabiam niewiele, więc nie mogę wymagać nie wiadomo jakich zarobków, najważniejsze, żeby facet miał pracę. "Zapewnienia lepszego bytu rodzinie" też nie potrzebuję, bo nie chcę dzieci.

Gdyby moja wiedza brała się z wykopu, to nasza rozmowa wyglądałaby jak każda inna na tym tagu miedzy kobietą a mężczyzną.


Przecież wygląda,
@kamil150794: Na zdeformowaną twarz pomagają operacje plastyczne. Siłownia pomaga ludziom w stylu tego kioskarza z wyjadaczy czy czegoś tam, nie dość, że niski to jeszcze pogarbiony i z brzuchem. Nie z każdego da się zrobić adonisa i faktycznie czasami jest its over. Nie mniej jednak ogromną większość da się doprowadzić lookmaxingiem do jakiegoś akceptowalnego stanu.
@lazik_lesny: @EastWestEast: Problem z blackpillem wziął się z tego, że pewna część ludzi spod tych tagów wzięła za punkt widzenia z dupy tezę, że tylko chady ruchają, a cała reszta jeśli rucha, to BECIAKUJE i w ogóle divy są najlepsze.

Kompletna bzdura. Zdecydowana większość normalnych facetów rucha. Oczywiście przeważnie są to laski na ich poziomie, bo tego się nie przeskoczy. Nie ruchają tylko ludzie, którym niedaleko do odpadów genetycznych 4,3
@Al-3_x: Ja staram się nie obrażać kobiet ale uważam ,że posiadanie owej jest całkowicie zbędne w życiu są fajniejsze rzeczy jak naprzykład wyciskanie na ławce albo bieganie wytrzymałościowe na 10 km,zimne prysznice to jest dużo fajniejsze od dziewczyny .Pozdrawiam