Wpis z mikrobloga

Ogólnie jak powtarzałem to wcześniej, nie mam nic do przegrywów. Sam się za takiego uważam.
Nie mam nic nawet do blackpillowców. Nie zgadzam się z ich poglądem, że kobiety lecą tylko na wygląd ale mają prawo tak uważać.
Jednak na bandę frustratów, która jedynie szkaluje płeć przeciwną, snuje jakieś chore wizje całkowitego zniewolenia kobiet, a potem płaczą, że nie mają dziewczyny pluje.
To rak społeczności wykopu, który tylko psuje dobre imię przegrywów i który należy wyrwać jak zwykłego chwasta z korzeniami póki jeszcze jest na to czas.
#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi
  • 47
@Al-3_x: A i czas na kobiety czyli pierdoły lepiej przeznaczyć na ćwiczenia fizyczne albo czytanie książek ja nigdy kobiety nie miałem ale czuje się świetnie fizycznie bo zapieprzam od paru lat na siłce ,zdrowo się odżywiam i czytam książki .Mnich mode
@kamil150794: Ćwicz dla siebie a nie dla Kobiety!To ty masz być silny to twoje ciało olej Kobiety po co ci one wogule? SIłownia przynajmiej coś wniesie do twojego organizmy a kobiety i alkochol tylko cię wyniszczą.Pozdrawiam!
@KneelYouFool: Jesteście dziwni ludzie Po co wam kobiety wogule idz ten czas przeznacz na czytanie książak albo trening siłowy zacznij brać zimne prysznice,odstaw alkochol ,szlugi i inne świństwa ,nie jedz niezdrowego żarcia wtedy będziesz Wygrywem bez kobiet .Wtedy poczujesz ,że żyjesz zacznijcie się nawracać na prawidłową strone!