Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie znalazłem backdoor do rynku matrymonialnego. Niedaleko mi do 30-stki i słuchajcie co następuje. Po pierwsze różowe w tym wieku mówią, że nie ma nikogo sensownego. Po drugie primo mówicie, że w okolicach 30-stki to już faceci zapuszczeni itp. I teraz wejdę ja cały na biało bo będę starał się wyglądać dobrze, schludnie, wysportowany a poza tym będę ogarnięty zawodowo i życiowo. Minusem tego, że będę musiał wtedy celować w panny około 27-30 bo to na ich rynku będzie kiepsko (już wtedy pojawiają się pierwsi alimenciarze, rozwodnicy, itp.). Dobry plan? Jakby był w tym wieku jakiś super gość to przecież szybko by zniknął z rynku. Dodatkowo wiele osób już jest wtedy w poważnych związkach jak nie małżeństwach. Reszta singli pewnie odpuści skoro do tej pory im się nie udało albo zostaną właśnie sami tacy mariusze z bebzonem i łysiną. Co sądzicie? Wezmą takiego fajnego gościa jak ja z pocałowaniem ręki czy nadal za duża konkurencja? Nie wiem jak dokładnie wygląda rynek 30+.

#podrywajzwykopem #randki #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #relacje #tfwnogf #randkujzwykopem #wykop30club #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615fda4e6240b8000a103954
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie znalazłem backdoor do rynku...

źródło: comment_1633684715pR70FgHKxgLqObnoRte1xL.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty wiesz, że to nie jest obejście gry, tylko realizacja dokładnie co do joty tego czego hipergamiczne bestie chcą czyli w wieku 15-30 lat - ruchańaska na imprezach bez zobowiązań, 30+ - zadbany facet ze stabilna pracą i dobrymi zarobkami, idealnie jakby wybaczył zdradę z chadem, bo przecież dziecka brzydalowi rodzić nie będziesz xD, powiesz mu coś, że jest prawdziwym facetem, bo się zaopiekował i elo.
  • Odpowiedz
GłuchaSamica: @steppenwolf90: nie wiem co by sie miało zmienic po 30, te ogarniete kobiety dalej moga przebierac i maja jeszcze lepszy wybor niz wczesniej - chad na szybkie ruchanko? bez problemu, manager z korpo szukajacy stabilizacji gotowy po roku zwiazku brac slub? bez problemu, a taki blizej 40 to jeszcze bedzie szczesliwy jakby Boga za nogi zlapał mogąc zaobroczkować zadbana 30-35 Dodaj jeszcze do tego fakt, ze samotni faceci po
  • Odpowiedz
**BenedyktSzesnastyRecydywiasty**: Antykoncepcja zrobiła swoje. W każdym związku jest troje.
Ciągle w myślach ktoś trzeci, albo wszystko zepsują dzieci.
Same miłości chwilowe, klęska urodzaju rozsadza głowę.
Wszyscy niezdecydowani, sami czy z kimś - wiecznie sfrustrowani.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niby zawsze bylem otwarty na rozne opcje i zawsze jakos podobaly mi sie kobiety w wieku ~27 lat, ale z perspektywy czasu i biorac poprawke na dzisiejsze #!$%@? spoleczenstwa...

#!$%@? to. Poluj na malolate (18-23) outsiderke, ktorej social media i kolezaneczki o IQ 40 nie wyzarly mozgu. Pracujcie nad soba i zwiazkiem razem, startujac z podobnego pulapu i voila, oto masz szczesliwy zwiazek. Good luck.
  • Odpowiedz