Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=3Kl3LIycZE4

Wyda chłop taki filmik i znów trzeba wydać dodatkowe pieniądze ;(

Przy opisie dzikiego gonu poczułem jakbym już w to kiedyś grał. Potworki pojawiają się ze znacznikami na mapie, 8 rund aby móc walczyć z głównym złolem, usuwanie żetonów gonu powoduje, że pula zadanych przez nas obrażeń do pokonania wroga zmniejsza się. No runebound z vorakesh jak się patrzy, tyle, że w trybie coop. Tam działa to fajnie, co uspokaja mnie to w przypadku wieśka. Gon na pewno będzie grany, chociaż ekipa stroni od kooperacji, to IP może fajnie przy tym pomóc.

Magowie zostali spoko przemyślani z tym zagrywaniem ich "tarcz", ale nie czuję potrzeby posiadania.

Legendarne łowy.. a idź pan.. ileż można pieniędzy wydawać na jedną grę !? No chyba przed zamknięciem PM dodam to do zamówenia, bo się pojdarałem. Nowa talia walki potwora? Nowy warunek zwycięstwa, pokonaj głównego bossa? Panie, toż to ulepszony runebound, bo złol chodzi po mapie! I jeszcze tych złoli jest 7 różnych. Ło jezusku jakie to będzie miodne. Niestety wookie, TEJK MAJ MANI.

Skellige zupełnie przestało mnie ciekawić. Jedyne co mi się na ten moment tam podoba to mapa i te ładniusie obrazki. Dodatek wygląda jak takie miejsce do farmienia postaci, kiedy się nie nadąża za resztą.

#gryplanszowe #grybezpradu #wiedzmin
  • 7
@lizakoo: All-in, polecam ten stan ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bardzo mi się podoba to jak rozbudowali karty akcji dla magów, miałem obawy że będą zbyt powtarzalne, ale mechanika energii zapowiada się świetnie, a finalnie 12 grywalnych postaci daje bardzo duże możliwości.
Co do Skellige, to fajnym rozwiązaniem jest losowo niebezpieczne zdarzenie na morzu, wysoka nagroda za podjęcie ryzyka w podbijaniu statystyk.
W Runebound nie grałem, jak
@pepsik: W runebound rozgrywasz 2 akty po 12 rund, które przeplatane są kartami fabularnymi. W tym czasie w jednym ze scenariuszy pojawiają się pomniejsze potworki głównego złola, które zwiększają jego życie. Musisz się z nimi rozprawić, bo nie dasz rady ubić głównego wroga, po pokonaniu którego wygrywasz. Do tego z misji fabularnych dostajesz żetony, które pomagają ci w walce z potworem. Tutaj jest to rozwiązane poprzez znaczniki zniszczenia oraz trofea. Im
@Shen: u mnie to zakup ratalny. Najpierw wsparłem zwykłą wersję. po miesiącu wrzuciłem na deluxe, a przed końcem PM dorzucę legendarne łowy. Tylko Jak kobiecie wytłumaczyć, że łowy dostałem za darmo ( ʖ̯)
@lizakoo: ja sie na współe z kuzynem złożyłem, najpierw deluxe na start, potem dodalismy łowy bo najlepsze dlc według nas. Po kilku miesiącach jak odplaili late pladge to dodalismy mate i koszulki i pomyslelismy ze skoro i tak juz tyle wydalismy to wzielismy all-in a na koniec zmienilismy na all-in shade bo to tylko +3 stówki xd