Wpis z mikrobloga

@CHEUSTEK-_-: z tego co kojarzę to te fotoradary z "elektrodami" w asfalcie są na stałe w jednym kierunku.

@Diumen oprócz tego do listy niebezpiecznych dodałbym łuk na wylocie z tunelu w stronę mostu lazienkowskiego.

Ogólnie moim zdaniem warszawiacy na drogach to dość reprezentatywna grupa kierowców :D
  • Odpowiedz
@CHEUSTEK-_-: tak z 10 lat temu regularnie obracali fotobudkę na wylocie DK7 przed Łomiankami bo była idealnie do tego ustawiona. Nie wiem czy przypadkiem tam dalej nie stoi znak o pomiarze prędkości w stronę centrum
  • Odpowiedz
@pawelpablito: to dlaczego nie wyprzedzasz? Choćbyś był 10 w kolumnie i tak warto wyprzedzać.
Mnie szlag trafia jak się mam za zawalidrogą wpieniać. Biorę wszystkich jak leci i dalej cisnę swoim tempem.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay sama prawda. jedzie j----a husaria bez głowy, wyprzedza się na pasach, zajeżdza drogę, z--------a o cyk 40 bo fotoradar.

największy hit widziałem gdy amebusze jechali te swoje 30-40 przed fotoradarem i przejściem dla pieszych o ruchu niekierowanym i stali piesi ale janusze były zbyt zajęte kontrolowaniem prędkościomierzy żeby pieszych przepuscić. i tak z 8 pojazdów...

takie tam Zakopianka things
  • Odpowiedz