Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Nie jestem lekarzem, poznaliśmy się jeszcze w liceum i tak nam się udaje ze sobą trwać tyle lat. To był jej wybór i jej decyzja, więc ją w tym wspierałem, miałem jedynie obiekcje co do specjalizacji, bo wybrała wg. mnie najbardziej niewdzięczną, gdzie jest duża odpowiedzialność, dużo pracy, a zarobki tego nie rekompensują.
  • Odpowiedz
@dac_oficjal: Specjalizacje w medycynie są niezwykle wąskie i pakowanie wszystkich do jednego worka "lekarz" to za duże uproszczenie. Wybór specjalizacji warunkuje też ilość wolnego czasu i przede wszystkim zarobki. Przykładowo taka pani neurolog może być zupełnie inną partnerką niż urolog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiir: Szcerze mówiąc brak czasu i grafiki powodują że już są słąbym wyborem. Nawet jak cała reszta jest super bo nie ma znaczenia skoro mało czasu się spędza razem i nie można sobie wyjeżdżać kilka razy w roku gdzieś na 3+ dni.
Najlepsze kobiety to te co mają normalną pracę i dopiero wśród nich warto wybierać. Niestety taka prawda, chyba że lubi sie gdy kobiety w domu nie ma, ale
  • Odpowiedz
@jmuhha: jestem z lekarką, więc mogę coś powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wbrew pozorom do plusów ciężko zaliczyć to, że jest lekarzem, więc masz lekarza za darmo bez kolejek. Lekarze nie lubią badać najbliższych i nie robią tego z wyjątkiem najbardziej błahych spraw typu przeziębienie. Wypisać receptę to też nie tak hop siup, bo wszystko musi znaleźć się w systemie, więc albo musi wypisać ją na
  • Odpowiedz
Najlepsze kobiety to te co mają normalną pracę i dopiero wśród nich warto wybierać. Niestety taka prawda, chyba że lubi sie gdy kobiety w domu nie ma, ale to oznacza już od początku że to był zły wybór


@Loloman: Niekoniecznie, ja np potrzebuje duzo czasu dla siebie, do tego moje hobby sa albo meskie albo samotne wiec odpowiednia ilosc przestrzeni jest mi potrzebna. Wiekszosci mezczyzn chyba taka jest, stad mancave, samotne wyjazdy, samotne majsterkowanie..Jezeli dla kogos kobieta jest glownym zajeciem w zyciu to nie wroze takiemu zwiazkowi za dobrze

Więc najgorsza opcja to związek dwóch
  • Odpowiedz
@fiir:

Niekoniecznie, ja np potrzebuje duzo czasu dla siebie, do tego moje hobby sa albo meskie albo samotne wiec odpowiednia ilosc przestrzeni jest mi potrzebna. Wiekszosci mezczyzn chyba taka jest, stad mancave, samotne wyjazdy, samotne majsterkowanie..Jezeli dla kogos kobieta jest glownym zajeciem w zyciu to nie wroze takiemu zwiazkowi za dobrze


A mi się wydaje że to właśnie zły związek że trzeba uciekać przed drugą osobą. Nawet jak ma się
  • Odpowiedz