Wpis z mikrobloga

@fiir: moje środowisko to muzycy, informatycy, korpoludki. Tylko w pracy są lekarze, okazjonalnie kumple ze studiów.
Ciężko popatrzeć na pacjentki jako na potencjalne dziewczyny, bo nigdy tego nie robiłem xd Jednak 99% czasu to ludzie starsi
  • Odpowiedz
Wypisać receptę to też nie tak hop siup, bo wszystko musi znaleźć się w systemie, więc albo musi wypisać ją na jakiegoś pacjenta, albo sam musisz zrobić u niej oficjalną wizytę.


@Kenteris: jest hop siup, wypisze na siebie, nikt jej nic nie zrobi, albo na losowego dziadka z sali wypisze wiecej, wezmie z szafki i uzupelni pozniej, dzizas co za problem, tylko mlode sie jeszcze strasznie boja :D, , ale
  • Odpowiedz
@fiir: p.s. pracuję w powiatowym szpitalu, pacjenci to głównie mieszkańcy wsi, gdzie jakby to powiedzieć- jest inne postrzeganie świata niż to w którym zostałęm wychowany xd. Każdy ma swoją bańkę
  • Odpowiedz
@Figlarz: No dobra, spotykasz sie z przekrojem spoleczenstwa, wiec wiesz. na powiat tego nie zrzucaj - ludzie to debile :D , sa tez lekarze debile ale jest ich dalece , dalece mniej, bo prog wejscia jest stosunkowo wysoki.
  • Odpowiedz
Wypisanie recepty to nie hop siup, czy wy ćpiecie nie wiadomo co, że ktoś się będzie bal wam coś wypisać?

Bez przesady. Takie znajomości wśród lekarzy się przydają kiedy potrzebne jest wypisanie recepty na CITO na jakiś ważny lub mniej ważny lek. A wy od razu ćpanie xD
  • Odpowiedz
@KCPR: nie, sa zawody ktore przesiakaja czlowieka i zmieniaja go calkowicie. lekarz, zolnierz, policjant i wiele innych, to sa ludzie ktorzy nigdy nie przestaja pracowac i zmienia sie im konstrukcja psychiczna.
  • Odpowiedz
@fiir: 3 ? fetysz jakiś masz czy przypadek ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na mnie kiedyś leciała jedna ale była zdesperowana i troche przy kości ( ͡° ʖ̯ ͡°) generalnie z lekarakami to tak jest jak sobie kogoś nie znajdą do 30 to pozniej juz mają pod górę
  • Odpowiedz
@vismaiorr: Znalem sie z dosc duza iloscia dziewczyn w zyciu, w dziwny sposob z moich 5 najdluzszych “zwiazkow” 3 to te lekarki. Co do tej 30 to prawda, te dziewczyny maja dosc wysokie wymagania, a na starosc , zwykle nie bedac super dobrymi dupami maja juz naprawde ciezko. Wystarczy klasyk kobiecy- typ musi zarabiac wiecej - i juz dla lekarki po 30 pula mozliwosci jest drastycznie zawezona.
  • Odpowiedz
@jmuhha: plusy - poza brakiem kolejki i receptami, wydaje mi się, że perfekcjonizm i ambicja, a to dość dobre cechy, jeśli się z nimi nie przesadza oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minusem i to sporym jest na pewno to, że będzie miała naprawdę mało czasu, to praca, która wymaga poświęceń i po rodzinach z lekarzami widzę, że właśnie najbliżsi obrywają, najbardziej mąż/żona i dzieci.
  • Odpowiedz
Jak się wybierze na specke po której jest 100 % pewne że będzie w pracy 500h w miesiącu to nie pakuję się w to. Bezpieczne specki dla lekarek - dermatolog, okulista, medycyna rodzinna, rehabilitacja. Niebezpieczne - pozostałe najgorzej urologia męska :)
  • Odpowiedz