Wpis z mikrobloga

@Dylanek666: dlatego lepszą kandydatką na żonę jest pani stomatolog. Zwolnienie wystawi, leki przepisze i nie mają wywalonego ego bo wie że jest czyścicielką zębów za spory hajs. Plus w 90% wraca na noc do domu. Przerażenie laski ze stomy są z bogatych domów, przeważnie lekarzy więc też jest dobry start w przyszłość. Jak masz mordę Chada, ogarniasz życie i chcesz laskę na poziomie z łatwym startem w przyszłość to polecam.
@jmuhha: plusy
wszystkie zawody medyczne są na etapie nauki przestawiane na myślenie - ciał oto mechanizm a nie żadna świątynia - więc żadnych tematów tabu nie ma w łóżku - nie ważne lekarka, pielęgniarka czy dentystka wszystkie jadą ostro
minusy
- wiesz ile pracują lekarze? prawie jej nie będzie w domu (to ostatnie może być też plusem)
@jmuhha:
Jako specjalista od lekarek (3 do tej pory) pokazuje i objasniam

PLUSY

+ jako jedne z niewielu kobiet maja JAKIEKOLWIEK zainteresowania czyli swoja prace, ktora jezeli nie jest dermatologiem, albo wiejskim okulista zwykle jest ciekawa
+sa srednio znacznie bardziej ogarniete niz cala reszta kobiecej masy, nie tracac przy tym kobiecosci jak kobiety po kierunkach inzynierskich
+nie zarabiaja jak reszta polskich witaminek, wiec w polaczeniu z poprzednim plusem mozna..
+mozna stworzyc
@jmuhha: z doświadczenia, już z nią nie jestem (dodam że ja też lekarz)
Minusy:
1.Nie potrafi nie gadać o pracy w domu (a ja nie cierpię gadać o medycynie poza pracą)
2.Patrzy na twoje działania zawodowe i ocenia
3.Słabo jak dziecko ma dwójkę rodziców lekarzy- z tego co widziałem na studiach to dzieciaki z takich par miały jakieś niedobory miłości z dzieciństwa.
4. Siłą rzeczy ma też innych znajomych lekarzy, spędzanie