Wpis z mikrobloga

@koteksra1
@ING_Bank_Slaski mają #!$%@? high security breach i każą ci #!$%@? na infolinię dzwonić gdzie pewnie jest bot który ma takie drogi wyborów że zanim się połączysz z agentem to dowiesz się, że możesz zmienić konto na janopawłowskie żeby mieć możliwość na kredyt do 100 zł rrso 2137%. Żenujące. Ja bym od razu napisał PW, poprosił o numer i przekazał jakiemuś ogarniętemu agentowi żeby jak najszybciej zebrać informacje.

Dobrze że w ostatnim
@koteksra1 chociaż tyle. Dalej twierdzę że powinni sami zacząć zbierać informacje w takim przypadku. To nie jest #!$%@? reset pinu czy inne gówno tylko poważny problem z autoryzacją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koteksra1: A ja mam 30 złotych na koncie, z którego Santander #!$%@? mi niedługo kolejne 10 złotych (łącznie miesięcznie biorą mi 15 złotych) , więc to jest dopiero coś szokującego.

PS Polecacie jakiś bank, który tak bardzo nie zdziera?
@hacerking: No ja teraz mam Santander, konto jest za 0zł pod warunkiem wpływu 1000zł (możesz sobie robić przelewy między kontami) i jednej płatności kartą na min. 10 zł. Więc warunki na luzie do spełnienia
@hacerking: ja się przerzuciłam na Millenium, jak płacisz blikiem kilka razy i masz wpływy to konto za free. Jestem zadowolona. Mam też tam firmowe, jest ok