Wpis z mikrobloga

  • 37
100% nie bait...
Jeden Mirek wrzuca post, że swoimi danymi się zalogował na nieswoje konto, i przypadkowo, z milionów klientów ING, chwilę później na wykopie znalazł się właściciel, który przypadkowo akurat to zobaczył...
2/10 bo odpisałem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@koteksra1: jaka jest szansa, że wśród miliona albo i więcej kont na ING znaleźli się akurat na wykopie akurat w czasie 1 godziny? Mniejsza niż wygrana w totka czy większa?
  • Odpowiedz
@ING_Bank_Slaski:

To wołajcie. Kilka osób stąd, w tym ja jesteśmy Waszymi klientami. Wiemy co potraficie i do czego jesteście zdolni...
Wiemy też że nie jesteście tym samym bankiem co kiedyś (czyli takim który działał bez zarzutu, był przyjazny użytkownikowi i TANI)

Chcę poznać wynik jako klient, by wiedzieć czy to już jest ten moment w którym mówię Adieu!
  • Odpowiedz
@ING_Bank_Slaski: ale zenada prosic o kontakt przez infiolinie w takiej sprawie, powinniscie poprosic o numer na pw do mirka


@eternit_nie_wybacza:

Nie żenada tylko bezpieczeństwo. ZAWSZE uważajcie jakie dane i komu podajecie. W przypadku, gdy Ty dzwonisz jesteś w 100% pewny, że łączysz się z banku, w innym przypadku nie masz pewności kto do ciebie dzwoni i masz im podawać wrażliwe dane?
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie przy okazji napisać, że Bank ING ma mnie za terrorystę i handlarza narkotykami i bez ostrzeżenia ( podobno wysłane wypowiedzenie na inny adres ) zamknął mi konto firmowe ¯\_(ツ)_/¯

Legalne produkty konopne to nie są n-------i !

Dziękuję i pozdrawiam zebranych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ING_Bank_Slaski: i co, wiadomo już co z tym problemem/wyciekiem? Bo jako wasz klient z 11 letnim stażem czuje się zaniepokojony, że tu nawet hasła nie trzeba. Jakiś random z internetu zaloguje się do siebie i zobaczy moje dane/srodki, a kto wie czy nie będzie mógł np. sprzedać akcji tak dla jaj?
  • Odpowiedz