Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@knur3000 Sceny erotyczne są kręcone według scenariusza. Jeśli przed sceną ekipa spodziewa się macania cycoli i lizania szyi, a w trakcie jeden z aktorów postanawia zająć się tyłkiem drugiego, to zdecydowanie nie wszystko jest na planie w porządku.


@ryba_twojej_mieczty: Widziałeś kiedyś scenariusz? To nie jest tak że każdy ruch aktora jest opisany, to oni sami to kreują już w trakcie
  • Odpowiedz
no tak, ty wiesz lepiej bo akurat śledzisz świat mody i to przecież proste wejść ze swoją linią kostiumów kąpielowych, zagarniając spory kawałek tortu. xD Ta trawa ci doszczędnie wyżarła szare komórki.


@jarzabek: uwielbiam jak wykopki mają tak mocne argumenty, że muszą chwytać się ad personam xD Pochwal się mamie, że obrażasz ludzi w internecie. Będzie dumna z bękarta
  • Odpowiedz
Powiedziałaby o tym głośno od razu jak się stało to by było, że chce się na tym wybić albo w ogóle by ją wywalili z teledysku, żeby uniknąć skandalu i ucierpiałaby na tym jej kariera.

Powiedziałaby o tym przy akcji metoo to by było, że chce się wybić, że kolejna sobie wymyśliła.

Powiedziała teraz to znowu że sobie przypomniała, że chce zaistnieć, że atencja spada.

Nie ma dobrego momentu na powiedzenie o
  • Odpowiedz
Tak właśnie robi się Clickbajty. Pozwoliłem sobie poszukać źródeł tej wypowiedzi - otóż, nie było takich. Oryginalny artykuł mówi o tym, że napisała to w książce.. Tak jak wiele rzeczy się w książce pisze tak ktoś sobie to pięknie zinterpretował
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o pomówienia o gwałt to liczba fałszywych zgłoszeń waha się od 2 do 10%


@pekak: Link twierdzi, że 2-10% przypadków to takie, gdzie UDOWODNIONO w trakcie dochodzenia, że oskarżenie było fałszywe, natomiast aż z 65% zgłoszeń nic konkretnego nie wynika. Ile z tych 65% upada bo oskarżenia są fałszywe, ale "ofiara" w trakcie się wycofuje bo się przestraszyła? Ty twierdzisz, że max 10% oskarżeń to kłamstwa, ja mogę powiedzieć,
  • Odpowiedz
@mayek > to fakt że ktoś jest nagi nie oznacza że można go macać.

Serio, ja myślałem że jak ktoś jest nago to automatycznie oznacza to zgodę na macanie. W takim razie chyba powinienem powiedzieć @Nwojtek żeby przestał mnie macać jak leżę nago, a typ jest do tego stopnia bezszczelny że potrafi zwalić mi konia bez uprzedzenia. Jak tak dalej będzie to chyba mu założę sprawę w sądzie
  • Odpowiedz
To nie są nigdy proste sprawy, wbrew pozorom jest bardzo mało lasek, które fałszywie oskarżają o molestowanie dla kasy.


@pekak: Nie mogą jednak sobie "przypominać po latach" i mówić o tym w mediach, bo wiedzą, że nikt tego nie zweryfikuje, a do oskarżonego przylgnie łatka gwałciciela, choć nie było ani śledztwa, ani tym bardziej wyroku.
  • Odpowiedz
@nilphilus

@krzysztof-bilinski: no zgodziła się na latanie z cyckami, za to jej zapłacili. Za macanie nikt nie płacił. Ja wiem ze to skomplikowane jak maly dolny mozg to próbuje pojac, ale jak kreca filmy erotyczne to tez nie tak ze w sumie moga aktorkę wyruchac bo już jest naga. Tak samo jak masz striptizerkę, to możesz patrzec - a nie macac.


Powinien jej rzucić te kilka $$$ wyrównania za incydent z
  • Odpowiedz
100% zgody. Wystarczy spojrzeć na dowolny polski serial czy film. Ot ostatnio oglądałem Piłsudskiego. W scenie gry wstępnej Szyc maca cycole i liże szyje aktorce. I tak jest przy prawie każdej scenie erotycznej, dochodzi często dotykanie ustami sutków.

I teraz czy ci wszyscy wielcy filozofowie z tego wątku tutaj uważają, że tam podpisują jakieś umowy którą część ciała może dotknąć aktor? A jak w chwili improwizacji do sceny chwyci za tyłek to
  • Odpowiedz
Poza tym - wywalili by ją z teledysku - więc lepiej dać się molestować.

Jeśli faktycznie stwierdziła, że dla pieniędzy i sławy może dać się dotknąć w cycka i nikomu o tym nie mówić BO JESZCZE JĄ WYRZUCĄ to ta laska była świadoma jakie dostaje profity z tego macania.


@malinq: Dokładnie tak jest. Tak samo mobbing czy molestowanie w pracy - wiele osób boi się zareagować, bo nie chcę stracić pracy.
  • Odpowiedz