Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ForFun022: to jeszcze wykop czy juz pudelek? Jak widac taka forma promocji dziala, bo do mnie dotarlo przez wykop, wiec bedzie tego wiecej. #!$%@? z tym
  • Odpowiedz
@nilphilus niby masz rację, ale problemem jest tutaj czas, w jakim to zgłosiła. Czy zgłaszała to w momencie jak to miało miejsce? Robiła dym i został zamieniony pod dywan i nagle sobie o tym przypomniała?
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o pomówienia o gwałt to liczba fałszywych zgłoszeń waha się od 2 do 10%,


@pekak: to oczywiste kłamstwo. Liczba udowodnionych fałszywych zgłoszeń waha się od 2 do 10%, nie znaczy to jednak, że prawdziwych jest między 92 a 90%. Na tej samej zasadzie liczba udowodnionych prawdziwych zgłoszeń to jakieś 15%. Nie oznacza to, że 85% jest fałszywa.
  • Odpowiedz
Nie sprawia to jednak, że molestujący nagle stają się niewinni, "bo tamta osoba nic nie mówiła".


@rzep: Nigdy tego nie powiedziałem. Podkreślę, że jeżeli Robin Thicke robił w stosunku do Emily rzeczy nieobjęte umową to jest oczywiście winny i powienien dostać za to karę wymierzoną przez sąd.

Natomiast jeszcze żadnego dowodu nie widziałem, a na razie widzę oskarżenia kogoś kto milczał wiele lat i przypadkiem mówi o tym w momencie gdy
  • Odpowiedz
@ForFun022: takie rzeczy jak molestowanie czy gwałt powinny być ważne tylko miesiąc po fakcie a nie, że baby trzymają jakąś kartę przetargową do śmierci, że sobie przypomną, że podczas seksu nie zgodziła się na łapanie za dupę i teraz coś chce na tym ugrać. Jak ją pierwszy raz złapał powinna ostro zaprotestować a ta się zgadzała a teraz pewnie chce kasę zarobić na tym.
  • Odpowiedz
Wykopki starają się uchodzić 'za tych normalnych', a dosłownie sami zachowują się jak stereotypowi gwałciciele z amerykańskich PSA. "hehe no goła była no to można", brawo.


@mastergame1311: Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak zdesperowane i rządne sławy takie typiary z branży modelingowej są. Ich jedyną kartą przetargową o ograniczonej dacie ważności jest uroda, kwestia tego że takich jak one są miliony i często żeby przebić się robią co robią. I dla
PlesniakPospolity - > Wykopki starają się uchodzić 'za tych normalnych', a dosłownie ...

źródło: comment_1633454987aID8JwgLKlDIbArf2lY1Z8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nigdy tego nie powiedziałem. Podkreślę, że jeżeli Robin Thicke robił w stosunku do Emily rzeczy nieobjęte umową to jest oczywiście winny i powienien dostać za to karę wymierzoną przez sąd.

Natomiast jeszcze żadnego dowodu nie widziałem, a na razie widzę oskarżenia kogoś kto milczał wiele lat i przypadkiem mówi o tym w momencie gdy wypuszcza książkę. Jestem po prostu sceptyczny.


@malinq: Masz zeznania reżysera teledysku, który potwierdza jej wersje.

Strach jest
  • Odpowiedz
Każdy odczuwa strach.


@rzep: w różnym stopniu

Masz zeznania reżysera teledysku, który potwierdza jej wersje.


@rzep: ok. Więc Robin Thicke jest winny molestowania
  • Odpowiedz
nie przeczytałem jeszcze nigdzie, żeby mu coś udowodniono więc za co mam go krytykować? XD


A wcześniejsze wypociny to tylko gdybanie. Poza tym - wywalili by ją z teledysku - więc lepiej dać się molestować.

Jeśli faktycznie stwierdziła, że dla pieniędzy i sławy może dać się dotknąć w cycka i nikomu o tym nie mówić BO JESZCZE JĄ WYRZUCĄ to ta laska była świadoma jakie dostaje profity z tego macania.


@malinq:
  • Odpowiedz