Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CudMalina:

Powiedziałaby o tym głośno od razu jak się stało to by było, że chce się na tym wybić albo w ogóle by ją wywalili z teledysku, żeby uniknąć skandalu i ucierpiałaby na tym jej kariera.


Czy Ty właśnie napisałas, że ta laska zamiast zgłoszenia przestępstwa wolała kariere i hajs?

Sorry, ale do niej należała decyzja. Mogła zgłosić molestowanie, ale wolała pieniądze
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Ale co to znaczy zamiast? Ona przecież wykonała swoją pracę i za nią dostała zapłatę. Nie za to że dała się pomacać po cyckach, bo to było wbrew jej woli.

Kurde, nigdy nie słyszałeś że ofiara molestowania boi się konsekwencji nie swoich czynów (!) i to ukrywa? Tak trudno to zrozumieć?
  • Odpowiedz
One mówią takie rzeczy jak skończy się im kasa.
Co było z Jamesem Franco? W momencie gdy odbierał nagrody za "Disaster Artist" to się jakaś jedna już znalazła.
  • Odpowiedz
no zgodziła się na latanie z cyckami, za to jej zapłacili. Za macanie nikt nie płacił. Ja wiem ze to skomplikowane jak maly dolny mozg to próbuje pojac, ale jak kreca filmy erotyczne to tez nie tak ze w sumie moga aktorkę wyruchac bo już jest naga. Tak samo jak masz striptizerkę, to możesz patrzec - a nie macac.


@nilphilus: Oczywiscie dodajmy, ze nie dotyczy to molestowania mezczyzn, a nawet
  • Odpowiedz
@ForFun022: czyli baba se napisala ksiazke i teraz promuje ja za pomoca sprawy sprzed lat. Widzę dwa możliwe wnioski płynące za tym:
1. (prawak) do macania nie doszło, akcja wymyślona przez cyniczną Emilię w celach promocyjnych.
2. (normalny człowiek) do macania doszło, cynicznie Emilka wykorzystuje ją w celach promocyjnych, bo napisała książke.
  • Odpowiedz
Laska była wtedy początkującą modelką, ten teledysk właściwie nagrał jej karierę, mogła najzwyczajniej w świecie się wstydzić incydentu, bo dopiero wchodziła w showbiznes i nie była świadoma. Gdyby wtedy się odezwała to teledysk mógłby się nigdy nie pokazać, a jej kariera modelki skończyć się w tamtym momencie. To nie są nigdy proste sprawy, wbrew pozorom jest bardzo mało lasek, które fałszywie oskarżają o molestowanie dla kasy.


@pekak: czyli zwyczajnie osiągnęła
  • Odpowiedz