Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krzysztof-bilinski: no zgodziła się na latanie z cyckami, za to jej zapłacili. Za macanie nikt nie płacił. Ja wiem ze to skomplikowane jak maly dolny mozg to próbuje pojac, ale jak kreca filmy erotyczne to tez nie tak ze w sumie moga aktorkę wyruchac bo już jest naga. Tak samo jak masz striptizerkę, to możesz patrzec - a nie macac.
  • Odpowiedz
@nilphilus: mógł podpisać pod wpływem presji wytwórni, ale poczuje że to jednak było wbrew jego woli czyli został zmolestowany. To tak jakby facet na planie teledysku latał z gołym pędrakiem koło czyjejś twarzy.
  • Odpowiedz
@Allbis: jakby mu pedraka zlapala, a tego w umowie nie było to mialby prawo ja pozwac - ale chyba nie zlapala :-) co masz na mysli przez presje? Tez wtedy moglby pozwac wytwórnie, a nie babkę. Ona nie musiała wiedzieć o tym ze ktos wywierał presje.
  • Odpowiedz
a to nie tak ze to było uzgodnione?


@nilphilus: jakby to było uzgodnione, to wystarczyłoby, żeby Thicke pokazał fragment umowy i na tym by się afera skończyła. Laska była wtedy początkującą modelką, ten teledysk właściwie nagrał jej karierę, mogła najzwyczajniej w świecie się wstydzić incydentu, bo dopiero wchodziła w showbiznes i nie była świadoma. Gdyby wtedy się odezwała to teledysk mógłby się nigdy nie pokazać, a jej kariera modelki skończyć się
  • Odpowiedz
  • 199
@pekak wbrew pozorom jest olbrzymia liczba kobiet, które oskarżają fałszywie dla partykularnych korzyści. Nie grozi im za to żadna odpowiedzialność, ani żadne nacechowanie. Ba, to jest nawet modne.
  • Odpowiedz
@Bordomir: tak jak napisałem wyżej - jeżeli miała w kontrakcie zapisane, że ma tylko tańczyć nago to Robin Thicke nie miał żadnego prawa jej dotykać. Jeżeli miała uzgodnione w kontrakcie coś więcej, to mógłby od razu skomentować jej słowa pokazując umowę.

Jeśli chodzi o pomówienia o gwałt to liczba fałszywych zgłoszeń waha się od 2 do 10%, przy czym kłamstwo to tylko jeden z wielu powodów, dlaczego tak się dzieje.
  • Odpowiedz
no zgodziła się na latanie z cyckami, za to jej zapłacili. Za macanie nikt nie płacił.


@nilphilus: i dlatego przypomniała sobie o tym po 8 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz