Wpis z mikrobloga

@powodzenia: pewnie dostałeś w #!$%@? po wyjściu z rooka lub na samym rooku nie chciało ci się expic żeby wyjść. Ogólnie kiedyś miało klimat, dlatego dużo powstaje otsow na 7.6 i 8.0. Niestety teraz to nie ten klimat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Valorcrest: grało się ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam jak dostałem na rooku pare drogich itemów od nieznajomego prosa bo akurat chciał się ich pozbyć. Albo jak inne pro biły n00bków bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to były czasy
@Valorcrest: a ja trochę pomarudze, bo jesli mam kilka miłych wspomnień z tibia związanych i mi samemu zrobiło sie ciepło na serduszku widząc ten obrazek, to jednak z wielką chęcią zamieniłbym połowe godzin grania w tibie w przeszłości na jakąś naukę gry na gitarze, bieganie za piłką albo nawet włóczenie się po lasach. Troche za mocno w to wpadłem
@mefson96: Paaanie ja za gowniaka po 1 roku grania po kafejkach czy u kumplach wbiłem 40 sorca na facc bo nie miałem kasy oczywiście. Udało mi się uzbierać wymarzonego seta, boszki, blue robe, crown legs, crusader Helemet itp. No i kiedyś złapałem się na keyloggera. Nie wirdxialem, ze w ogóle tak można xD miałem z 12 lat. Wszystko poszło w #!$%@? postać zrookowana. Płakałem kilka dni
@Valorcrest: Pamiętam to jak dziś tylko z metinem. W gimnazjum jak brat zaczął mi podrabiać lewe usprawiedliwienia to średnio 2 razy w tygodniu nie byłem w szkole bez wiedzy rodziców. Akurat tak się składało, że pracowali oboje w godzinach 6-14. W pewnym momencie tak mi się nie chciało do szkoły iść, że przez 2 tygodnie do niej nie chodziłem. Pamiętam jak byłem obsrany bo brat mi powiedział, że sąsiadka chce powiedzieć