Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
@Valorcrest: Piękne to były czasy wtedy dostałem pierwszy komputer i internet 1mb/s. Pamiętam jak na 8 miałem lekcje, mamą o 6:30 szła do pracy to ja o 6:30 do 7:40 grałem w Tibie.
  • Odpowiedz
@Valorcrest: ja nigdy nie mogłem zrozumieć kolegów grających w tibie. było tyle mmorpgów które nie wyglądały jak gowno i nie trzeba było do nich super mocnych kompów. kiedyś nawet to zainstalowałem bo sporo chłopaków z osiedla grało, ale po kilku minutach usunąłem z poczuciem wstydu. no nie rozumie
  • Odpowiedz
@Valorcrest: #!$%@?, zaczalem grac w 2006 roku dokladnie we wrzesniu, dostalem wtedy pierwszy internet (neostrada) . Najwspanialsze bylo to ze w grudniu dostalem ospe. Gralem 3 tyg non stop w tibijke <3 a ze mialem pare krostek i dobrze sie czulem to bylem wygrany.
  • Odpowiedz
@diway: w latach 2002-2005 ciezko było o fajne mmo z grafiką, potem rzeczywiscie zaczeły wychodzic juz z lepszą grafiką, przewaga tibii było duzo zagadek questow duza mapa, housing system
  • Odpowiedz
@Valorcrest: Potem #!$%@? system run i już nie opłacało się tworzyć i sprzedawać :< Koniec akcji ,,Sell BP UH" :(

@powodzenia: Ehhh... trudno to powiedzieć. Grało się po prostu fajnie, interfejs był przyjazny, fajne systemy, granie z kumplami, PK... Po prostu gra miała swój urok. Mam 30 lat, a dalej pamiętam jak grywałem 16 lat temu. Masakra
  • Odpowiedz