Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: tibiantis.online - Jak ktoś nie zna, to zapraszam na JEDYNY, AUTENTYCZNY serwer 7.4 gdzie moby działają jak kiedyś, gdzie masz bana za mc, za bota, taskera. Admini sprawdzają logi więc jesli np. łowiłeś rybki na noobie, a grasz innym charem to masz zbanowane wszystkie i tak konta :) Serwer stoi już naprawdę sporo czasu, gra codziennie około 280-300+ osób. Bracia z Venezueli normalnie nawet zarabiają na życie grając tam ^^
Jest to server nie na miecha, dwa, trzy a na lata gry.


@Anunnaki: no no, ile to już takich OTS było, a nagle z dupy leciały resety i traciło się czas. Ja się w OTS już nie bawię.

wspaniała gra gdzie w 10 sekund nieuwagi tracisz miesiąc gry


@Dalamar: dlatego tak ważne było ogarnianie i dyplomacja, ta gra to były szachy 4d (a właściwie 2d ( ͡° ͜ʖ
@Bellissimo: Akurat np. Medivia stoi już 10 lat bez resetów, jednak przez całkowitą chęć przejścia na "swoje", i rozbudowany shop, nakłoniła twórców Tibiantisa do zrobienia czegoś w starym stylu, ale na poważnych zasadach. Admini serwera, znają się na rzeczy nie zależy im na kasię, w świecie OTS zwłaszcza starszych wersji dużo osób wie o tym projekcie i jest pod wielkim wrażeniem jak to działa :) Dla zainteresowanych na otland.net jest obszerna
@Anunnaki: może sprawdzę w wolnym czasie - tam pacc jest darmowy?
Medivia nie jest najlepszym przykładem bo idzie tą samą ścieżką co zwykła tibia - przesadzony power creep i czterocyfrowe levele to jest ten moment w którym gra jest już bez sensu.
@Bellissimo: Pacc można kupić w grze za golda od innych graczy albo na stronie za Euraski - oprócz pacca, nie ma i nigdy nie będzie nic innego do kupienia. Najlepiej wejdź w wolnej chwili i poczytaj na ich stronie info o projekcie, albo temat na otland.net, bądź na oficjalnym polskim forum torg.pl/tibiantis-online/. Sporo graczy z medivi przeszło na tibiantisa, liczba graczy powoli rośnie, także warto sprawdzić :)
@Valorcrest: Ehh pamietam jak w wakacje sie grało na otsach po 18h z przerwami tylko na spanie. Te ekipy na TSach, znajomi z serwerów. I same 7.6 yourots z expem po x999999 i fast atakiem. Oddałbym wszystko aby znów były okolice 2005-2010.
@Valorcrest: ja z rana czasem nie szedłem na jakieś lekcje żeby do kafejki leciec w tibie pykac z carlin na folde! :D to były czasy... W bodajże 4 klasie podstawówki to był bodajże 2004/2005r to przez cały semestr nie chodziłem we wtorki na pierwsze dwie lekcje angielskiego i udawałem co tydzień że nie wiedziałem że to moja grupa ma xD a no i po lekcjach do kafeji w tibie i csa