Wpis z mikrobloga

#diablo2resurrected #diablo2 #switch #nintendoswitch

Elo Mirasy, pytanie do tych, którzy mieli do czynienia z diabolo 2 na switchu.

Jak wygląda kwestia samej wygody grania na konsolce? Chodzi mi o czysto fizyczny aspekt, jak wam się gra na joy-conach? Do tej pory ogrywałem diablo na kompie, nigdy na padzie, więc nie mam porównania. Chciałbym kupić gierkę na switcha, ale zastanawiam się, czy nie będę potem #!$%@?ł na sterowanie :d

Przy okazji pytanie o płynność rozgrywki. Nie ma lagów?
  • 10
@DamiDami: nie ma lagów, celowanie nawet lepsze niz na PC jesli chodzi o zarzadzanie skillami. bo masz normalne skroty na padzie (sam ustawiasz) a nie F1 cast, F2 cast i tylko jeden aktywny skill na PC.

multi jest na maxa 4 osobowe i lobby sa tam mega uposledzone. jak nastawiasz sie nad multi to tylko wersja PC.

przy pierwszym odpaleniu i tak laczysz sie ze swoim kontem battlenet, trzeba miec ¯\_(ツ)_/¯
@DamiDami: Mam wersję na PC i na Switchu.
Zdecydowałem się na Switchową też gdyż genialnie grało mi się w Hades i liczyłem że będzie chociaż w jakimś stopniu tak samo miodnie. I w sumie jest, ale nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co na razie mnie denerwuje to fakt że automatyzmy z PCta nie działają i o wszystkim co chce zrobić muszę intensywnie myśleć. Przeszkadza
@DamiDami: od wczoraj Amazonka gram po raz pierwszy i nawet latwiej niz myszka bo wykrywa cele gałka ;) exp leci jak szlony ;) oj ciezko bedzie mi po takim lenistwie z łukiem wrócic do klasy melee, a planowałem barba ;)
@DamiDami: Moje wrażenia w 80% bardzo pozytywne, dwa duże problemy utrudniające rozgrywkę to zarządzanie na szybko ekwipunkiem jest ciężkie bez myszki, podczas walki ciężko jest dodać nowe potki do paska, jak braknie to raczej trzeba robić szybki TP do miasta i na spokojnie uzupełnić. Druga to wspomaganie celowania, niby ok, ale dla niektórych skilli chciałbym jednak sam wybrać kierunek rzucania, niż przyciąganie do najbliższego celu, utrudnia to dla mnie grę niektórymi