Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji przeszczepu serca. Wszystko wykonane metodą camera mapingu z masą zabawy w Photoshopie przy wyodrębnianiu osobnych warstw. Wiem, telepie się jakby był na speedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że będzie to subtelniejsze, ale dopiero to odkryłem po renderze, którego nie chciało mi się powtarzać, bo mam komputer z gówna i słomy. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba! Jeżeli macie ochotę widzieć takie reprodukcje dawnych polskich zdjęć, zapraszam pod tag #prl3d oraz zachęcam do udostępnienia własnych rodzinnych zdjęć z PRL-u które mógłbym poddać zabiegowi. #tworczoscwlasna #3d #blender #render #grafika3d #grafikakomputerowa #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji prze...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co jeśli ich niema? Co wtedy? Konstruktywna krytyka jest wtedy niemożliwa?


@perun79: zawsze da się jakiś pozytyw znaleźć, chociażby to, że zrobił to mimo kompa "ze słomy". Siedem tysięcy ludzi znalazło w tym coś dobrego. Myślisz, że jesteś w tym gronie jedynym specjalistą?
  • Odpowiedz
O k---a, sam efekt nie jest super oszałamiający, ale odtworzonie sceny z jednego zdjęcia, sztos, nawet jeżeli to w ponad połowie zrobił program to i tak brawa. Nikt inny nie wpadł na to, a efekt, nawet dla mnie jest wow.
  • Odpowiedz
@naciski: Jedynym nie, ale jednym z kilku. Ode mnie wymagasz merytorycznego wykładu a prawie wszystkie pozytywy to "zajebiste". Jak bogate trzeba mieć portofolio aby coś mogło mi się nie podobać? Mona Liza też mi się nie podoba ale pewnie nie mam prawa tego mówić bo nic nigdy nie namalowałem xD
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: Pomogę Ci to sprzedać jako NFT, 100% on chain, gdzie osoby posiadające prawa do zdjęcie oraz rodziny osob na zdjęciu czy instytucje które posiadają prawa także dostaną swoją część.


@GODLOORD: Najpierw niech to zrobi porządnie i na legalnym oprogramowaniu ;-) A co pohejtuję sobie bo lemingi plusują na ślepo.
  • Odpowiedz