Wpis z mikrobloga

@FlasH 1) Katolicyzm Polaków sprowadza się do choinki w grudniu i święconki w Wielkanoc. Zresztą na wykopie można dowiedzieć się, że Polska już się zlaicyzowala, nikt już do kościoła nie chodzi, dla młodych on nie istnieje, starsi umrą i gasimy światło.

2) Biskupi chcą przyjąć uchodźców. Mają konkretne ośrodki Caritas w których mogliby się zatrzymać.

@meres Niestety katolicyzm Polaków sprowadza ate też do tabletki po na recepte, zaprzestaniu finansowania on vitro, zakazu
@FlasH: Ale trzeba być jebniętym na mózg żeby mieszać poliktykę migracyjną z aborcją w dodatku spłaszczać to do jednego „ckliwego” obrazka. Ryzykowanie bezpieczeństwa narodowego dla kiludziesięciu ludzi jest z pewnością warte swojej ceny. Białoruś jest bezpiecznym krajem pod względem wojny w przeciwieństwie do Iraku/Afganistanu/Syrii więc dlaczego oni nie zajmą się imigrantami. Na dodatek jest to oczywista prowokacja i próba destabilizacji zachodu przez reżim Łukaszenki.
tak tak pokazujmy w świetle reflektorów jak to w polsce można nielegalnie przekroczyć granice i zostać zalegalizowanym przez rząd xD


@ButtHurtAlert: czy poza xD potrafisz coś przeczytać ze zrozumieniem? Wiesz co to jest procedura azylowa?
@FlasH: Plan A: dobra jedziemy z tymi biednymi migrantami

Plan A: nie działa

Plan B: dobra #!$%@?, jak zawsze w takich sytuacjach wyciągamy klasyczny as z rękawa w postaci dzieci

Zawsze ten scenariusz wygląda tak samo XD
@niebiesko-niebieski:

Bo ich do nas przerzucają za pieniądze?


i to powód, dla którego cudzoziemcy mają zdychać w Polsce w jakichś lasach?

silne panstwo powinno z jednej strony bronić granic, a z drugiej przeprowadzać cywilizowane procedury względem tych, którzy się w Polsce znaleźli. podstawa to otoczyć opieką, nie dać umrzeć w tym lesie, zweryfikować tożsamość, przeprowadzić postępowanie związane z pobytem takiej osoby w Polsce lub wydaleniem jej.

tymczasem polskie panstwo nie robi
@FlasH: Widzę, że na neuropie manipulacja zdjęciem dziecka nadal jest postowana. A nigdy nie widziałem, żeby ktoś z was się odniósł do tego, że:
Ci imigranci to w przytłaczającej części mężczyźni.
Do tego są to imigranci, którzy są w pełni bezpieczni.
Do tego są oni w Białorusi, nie są na granicy Polski i Afganistanu. Taka granica nie istnieje. Są bezpieczni w Białorusi.
Do tego, oni nawet nie są z Afganistanu albo
@NieBojeSieMinusow: ale wiesz gościu, że ci ludzie nie stoją po polskiej stronie granicy, tylko na Białorusi? Nie wiem jak obecnie, bo stan wyjątkowy wprowadzili i ciężko o informacje. W każdym razie nazywanie terytorium Białorusi polskim lasem to albo niewiedza albo kłamstwo.
@niebiesko-niebieski:

Silne państwo nie gra tak jak im obcy kraj zagra.


więc polska musi byc ekstremalnie slaba xD

@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow:

a gdzie tak jest napisane niby xD chyba w waszych lewackich snach


no jeżeli dla kogoś śmierć ludzi w polskich lasach to norma, to odwołuje się do szmalcowniczych tradycji. obrzydliwe dla cywilizowanego człowieka i patrioty

@fajny_kapelusz:

ale wiesz gościu, że ci ludzie nie stoją po polskiej stronie granicy, tylko na
@NieBojeSieMinusow: Oczywiście takie ameby umysłowe, nie są wstanie przewidzieć, że jak jednych przyjmiemy, to Łukaszenka zadba by ich było coraz więcej. Oczywiście również, żaden z beczelnych lewakoidów nie robi nic by zrobić jakiś fundusz by były pieniądze na zakwaterowanie obywateli 3ciego świata w hotelach na Białorusi. Lepiej #!$%@?Ć KATOLOM W MEMACH HE HE. MORALNE ZWYCIESTWO HE HE.

Wjechali tam na wizę, więc nic mnie nie obchodzi co się dzieje przy granicy
ale wiesz ze panstwo może, a uwaga, nawet robi, kilka rzeczy na raz?


@NieBojeSieMinusow: no i robi. obecność imigrantów skoncentrowanych przy granicy RP nie pozostała bez reakcji Państwa.

trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

Trzeba mieć niezwykle niskie IQ, aby wszędzie się posługiwać argumentem dzieci i kobiet. Co to kobiety jakieś ułomne, że czujecie wiecznie potrzebę opiekowania się nimi i mówienia w ich imieniu?
od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby. mam iść z łopatą budować drogi, jeżeli nie podoba mi się ślimacze tempo inwestycji infrastrukturalnych państwa pis?


@NieBojeSieMinusow: a jak państwo zacznie bezprawnie wpuszczać osoby które mają w dupie przygotowane procedury i próbują przekroczyć granicę to co, mam kupić gaz i pałkę i sam po nich jechać?

I co, mam ich wziąć do siebie na garnuszek bo to mało kosztuje? Już teraz pracuję
@NieBojeSieMinusow wystarczy chcieć pomóc

Właśnie, na typa który zmienia płeć kiedy mu się podoba i tworzył związek z lesbijka i laska heteroseksualną (chyba margot miał na imię, nie pamiętam) w kilka dni lewactwo przelało mu prawie pół miliona na siępomaga.pl , a ile przelało na pomoc tym ludziom (którymi się bawi Białoruś) na granicy?
od tego jest państwo


@NieBojeSieMinusow: Nie, od tego są prywatne fundacje. Doprawdy logika neuropków jest porażająca. Pińcet plus złe, bo dotuje patologię i część pieniędzy jest przeżerana przez urzędy, ale przyjmowaniem jakichś podrzutków z kilku krajów Afryki już powinno zajmować się państwo. Z jakiej #!$%@? racji? Niech idą na przejście graniczne jak to robią cywilizowani ludzie, jak wszystko będzie git, to państwo ich wpuszcza do siebie, a dach nad głową niech
Bo ich do nas przerzucają za pieniądze?

i to powód, dla którego cudzoziemcy mają zdychać w Polsce w jakichś lasach?


@NieBojeSieMinusow: po pierwsze - w bialoruskich lasach. po drugie - tak, jak przyjechali do bialoruskich lasow liczac na korzysci finansowe, to moga sobie tam zdychac, albo wracac skad przyjechali.
powinno zajmować sie zarówno obywatelami, jak i cierpiacymi i umierajacymi obcokrajowcami w polskich lasach.


@NieBojeSieMinusow: przede wszystkim państwo powinno nie dopuścić do tego, żeby w polskich lasach byli jacyś migranci, którzy nielegalnie sforsowali granicę, zgadzasz się?

to jest nic, a nie wydatek.


@NieBojeSieMinusow: wyobrażasz sobie, jak wzrośnie liczba migrantów, jak się dowiedzą, że Polska pozwala na przekraczanie swojej granicy i zapewnia w dodatku opiekę nad rodzinami z dziećmi? Bo Łukaszenka
od tego jest państwo


@NieBojeSieMinusow: Państwo jest od tego, żeby NIELEGALNI IMIGRANCI nie mogli NIELEGALNIE przekroczyć naszej granicy. Państwo NIE JEST od sponsorowania u utrzymywania obcych obywateli.

> w polskich lasach.

Po białoruskiej stronie xD sprowadzonych przez prezydenta Białorusi xD

no jeżeli dla kogoś śmierć ludzi w polskich lasach to norma

Śmierć jak śmierć. Dlaczego ma mi być szkoda tych ludzi? Szkoda to mi ludzi chorych na raka, czy inne śmiertelne
dla mniej bystrych użytkowników dosłownie 2 komentarze niżej rozwinąłem, od czego jest państwo. zapraszam do komentarza :)


@NieBojeSieMinusow: Rzucanie frazesami a potem tłumaczenie ze to nie tak, przecież jest wyjasnienie, #!$%@? wie gdzie i przeczy ta je 90% mniej ludzi. To przykład manipulacji z podrecznika. Zastanawiam się jak jestes wstanie patrzeć w lustro bez samo obrzydzenia.
@FlasH: dziecko przyleciało z Bagdadu? To odesłać do Bagdadu. Nie może być tak, że rodzice z premedytacją narażają życie dziecka na niebezpieczeństwo. Dlaczego ci rodzice w swoim kraju nie złożą wniosku o azyl w polskiej placówce dyplomatycznej?
@pat1ryk jeszcze przed 18 sierpnia znajdowały się po stronie polskiej, później dokonano nielegalnego pushbacku. Są na to dowody, w postaci analizy 3d oraz danych z Geoportalu.
@NieBojeSieMinusow: eh naiwnyś Ty, podaj sobie rączkę z Grażynkami z fejsa, jak nie rozumiecie problemu i kierujecie się emocjami zamiast logiką i trochę szerszym myśleniem o ewentualnych skutkach. W takich sprawach trzeba mieć jaja i być twardym. Nie wpuszczamy nikogo poza oficjalnym przejściem granicznym! Myślałem, że w 2021 to jasne jak słońce, ale widocznie nie dla lewaków, którym wystarczy pokazać zdjęcie dzieci i od razu brali by ich jak leci.
@NieBojeSieMinusow: Ja widzę to tak - ludzie, którzy chcą pomagać imigrantom mogą sobie założyć fundację i im pomagać, ale od mojej kasy wara. A nie, że "państwo ma pomóc", czyli "chciałbym robić dobre uczynki za cudzą kasę" - chcesz się dobrze czuć, to rób coś za swoje, a nie za moje, pasożycie jeden z drugim!
@NieBojeSieMinusow:
"od tego jest państwo" Przypomne ci lewaku, że państwo nie ma żadnych swoich pieniędzy! Ma tylo te zebrane od nas z podatków i ja nie bede płacił za te pasożyty. Mają swój kraj i tam mogą sobie życie ułożyć. Jak chcesz ich przyjąć to płać ze sowich pieniędzy prywatnych i bierz za nich osobistą odpowiedzialność!
trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby. mam iść z łopatą budować drogi, jeżeli nie podoba mi się ślimacze tempo inwestycji infrastrukturalnych państwa pis?


@NieBojeSieMinusow: Właśnie nie, od tego nie jest państwo. Wyręczanie się państwem to największy rak bo to jest podejście typu: mam w dupie biednych, chorych i pokrzywdzonych, niech się państwo tym zajmie, bo mi
@NieBojeSieMinusow: Państwo jest od tego żeby budować drogi i pilnować granic, więc nietrafiona analogia.
Jak państwo nie buduje drogi, albo jest niewyremontowana czy dziurawa, to możesz winić państwo, natomiast jak państwo nie wpuszcza nielegalnych imigrantów, to należy się pochwała.