Wpis z mikrobloga

@Jasny_Pelny: trzeba mieć niezwykle niskie IQ, żeby posługiwać się argumentem "weź do domu" XDD

od tego jest państwo, a nie pojedyncze osoby. mam iść z łopatą budować drogi, jeżeli nie podoba mi się ślimacze tempo inwestycji infrastrukturalnych państwa pis?
  • Odpowiedz
@Jasny_Pelny: bardzo ostre stanowisko w stosunku do naszych narodowych prawakow oraz polskiego kościoła. Tez się dziwie zamordystycznym przepisom zakazu aborcji z jednoczesnym olaniem rodziców wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Weź się nie ośmieszaj. Trzeba mieć zrytą banię aby krzyczeć o imigrantach nie widząc potrzebujących w koło. Jak zawsze lewactwo mordę drze pod publiczkę bo biedni uchodźcy ale jak już trzeba pomóc ludziom w kraju to już lepki w górę i czego chcesz.

Państwo w pierwszej kolejności powinno zajmować się obywatelami, a nie bydłem co jest wypychane i na siłę gonione na zachód. Tak jak bardzo nie trawię PiSuaru tak
  • Odpowiedz
@Jasny_Pelny:

Państwo w pierwszej kolejności powinno zajmować się obywatelami


ale wiesz ze panstwo może, a uwaga, nawet robi, kilka rzeczy na raz? xD i powinno zajmować sie zarówno obywatelami, jak i cierpiacymi i umierajacymi obcokrajowcami w polskich lasach. szczególnie że koszt otoczenia opięką tych drugich jest mniejszy niż raport o memach szkalujących papieża, zlecony przez ministerstwo sprawiedliwości xD to jest nic, a nie wydatek. wystarczy chcieć pomóc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Jasny_Pelny: chyba nie rozumiesz inronii tej sytuacji. Konserwy wrzeszczą o ochronie życia i deklarują nawet palenie klinik aborcyjnych by to życie chronić. Ale jak faktycznie jest już życie, to sytuacja się nieco komplikuje. Bo albo trafiamy na to że się jakiś ludzi dehumanizuje (video nazywanie uchodźców zwierzętami) albo trafiamy na dziesiątki przypadków sierocińców i szkół prowadzonych przez organizacje katolickie które znane są z tego że maltretują lub nawet zabijają podopiecznych. Z
  • Odpowiedz
@FlasH: Bo wiecie, prawo jest święte, nie można go nigdy łamać. No chyba że mowa o migrancie, który zapłacił 5 tysięcy dolarów przemytnikom współpracującym z Białoruskim dyktatorem, wtedy prawo celne, granice państw, traktaty europejskie nie mają już żadnego znaczenia, a my musimy wziąć odpowiedzialność za ludzi, którzy zapłacili Łukaszence żeby nielegalnie dostać się do UE. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Takie zatroskane gnidy uchodźcami, a żaden dupy nie ruszy aby pomóc w sierocińcach czy przy opiece z niepełnosprawnymi lub bezdomnymi Polakami. Te bydło wpychane przez granicę nie ma nic wspólnego z szukaniem pomocy i żaden lewak nie weźmie takiego do własnego domu.


@Jasny_Pelny: Ja mogę oficjalnie zadeklarować, że na granicę nie pójdę i jestem za przestrzeganiem prawa, szanowania opinii UE i (hehe) Tuska żeby granice były szczelne bez wyjątku.

I nadal
  • Odpowiedz
  • 4
@FlasH 1) Katolicyzm Polaków sprowadza się do choinki w grudniu i święconki w Wielkanoc. Zresztą na wykopie można dowiedzieć się, że Polska już się zlaicyzowala, nikt już do kościoła nie chodzi, dla młodych on nie istnieje, starsi umrą i gasimy światło.
2) Biskupi chcą przyjąć uchodźców. Mają konkretne ośrodki Caritas w których mogliby się zatrzymać.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: w jaki sposób chciałbyś zatrzymać nielegalną imigrację na dużą skalę? Czy uważasz że wizja dostania się do Europy nie zmotywuje dużej ilości obcokrajowców do dostania się do Polski przez Białoruś? Sugerujesz przyjmowanie każdej osoby która pojawi się pod polską granicą? Jeśli nie, w którym momencie i przed czyim nosem chcesz granicę zamknąć?
  • Odpowiedz
@Jasny_Pelny: mam nadzieję że komuś pomagasz bo jak nie, to ty tu wychodzisz na gamonia.

Bo ja na przykład tak i jak najbardziej mogę przyjąć uchodźcę do siebie. Co więcej chętnych na przyjęcie tych ludzi są już tysiące, znacznie więcej niż oczekujących na granicy.

  • Odpowiedz
@pat1ryk: przestrzeganiem prawa byłoby zabranie tych ludzi do ośrodka dla nielegalnych i deportacja. To są procedury, nie trzymanie kogoś w lesie bez leków, jedzenia i patrzenie jak kolejne osoby umierają bo Białorusini nie pozwalają im zawrócić. To co teraz się tam dzieje nie ma z prawem nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Te osoby są po białoruskiej stronie więc zgodnie z prawem nie można ich wpuścić na stronę polską bez odpowiednich dokumentów, których oczywiście nie mają. Także przestań powielać rosyjską propagandę.
  • Odpowiedz
@Pierorzek No dobra co dziesiata parafia bierze jedna osobę. Na granicy pojawia się teraz 2x tyle uchodźców. Teraz już każda parafia ma 3 uchodźców.

W którym momencie masz powiedzieć dość?

Jak weźmiesz do kraju to dziecko to bierzesz jego matkę też no nie? A jak jest z nimi ojciec? To jego już dajesz za granicę bo to facet czy jednak nie bo w sumie on sobie da radę?

Generalnie sytuacja jest chora
  • Odpowiedz
@FlasH: Wpuszczajmy wszystkich ludzi z dziećmi. Zachęcajmy w ten sposób do tego by wszyscy nielegalni imigranci przemycali się razem z dziećmi narażając ich większą liczbę.

Efekty populistycznego myślenia emocjami.
  • Odpowiedz