Wpis z mikrobloga

#offroad #motoryzacja

Kupiłem to cudo o którym pisałem wczoraj. Silnik 1.7 czyli ten wzmocniony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest kilka rzeczy do zrobienia, ale bez tragedii. Egzemplarz raczej fabryczny, bez zbędnych przeróbek. Do domu wróciła na kołach, bez przygód niecałe 100km.

Wołam plusujących poprzedni wpis.

@kjung:, @aksal89:, @KLM13:, @KatpissNeverclean:, @jaceks653:, @Kroledyp:, @gluszek:, @debug:, @m4g33k:, @Podstarzaly_Mandalorianin:, @mati75:, @Creatine:, @franek_w:, @Axoi:, @gardialamblia:, @varres:, @asymetryczny_:, @ZajetyJestLoginWybrany:, @rvva1:, @suspensor1917:, @Alcoholic_Desacrator:, @givesyouwings:, @loopie96:, @fasolazgrochem:, @tentakijeden:, @kotodron:, @michal-suski:, @KaiserBrotchen:, @tyglys88:, @szczuronap:, @Apruc:, @chaosbarbarian:, @czapkakoloruczerwonego:, @jihaad:, @efceka:, @shizofrenix:, @kaente:, @Ssslave:, @Polczlowiekpolzakolak
Pobierz
źródło: comment_1633066817LVSQAQxmsQ77IU4DEg5mcX.jpg
  • 89
@BratProgramisty: Fajne auto to jest, tylko mam nadzieje, że masz przydomowy warsztat i czas grzebać. A do jazdy po polnych i bocznych drogach to nie ma lepszego. A i polecam wymienić fabryczne fotele na jakieś lepsze, komfort jazdy rośnie 1000%