Wpis z mikrobloga

Widziałem chyba 3 odcinki oryginału i nie porwało mnie, ale w porównaniu do tego trailera to było dzieło sztuki.
Polakom źle wychodzi kopiowanie prawie 1:1 amerykańskich produkcji.
@ChamskoCytuje: o to to!
- Jescze Sylwia z HR, która organizuje jakieś gownanie ćwiczenia integracyjne z zachodnich multikulti korpo. Niespełniona vlogerka bez hajsu z kontem na onlyfans.
- konserwator Sławek, wiecznie #!$%@?, psujący wszystko
- pełnomocnik ochrony i ABI Zbyszek, 11 razy probowal się dostać do wojska, policji i służby więziennej, ale nie przechodził psychotestow
- informatyk Damian

Da się wymyślić sporo
@Tenczlowiektutaj:

no właśnie ten sobowtór michaela najgorzej chyba wypada w tym trailerze, taki tryhardowiec

Michael w 1 sezonie wersji US też był dla amerykanów zakrindżowy (a był dość wierną kopią Davida z UK) i go trochę utemperowali.
fajny to by byl z januszem, areczkiem i aneta, a nie kopia z zachodu gdzie to nie pasuje do naszych realiow


@ChamskoCytuje: trzeba by taki nakręcić, znaleźć aktorów na wykopie i jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

można by tego typa z bebechem wziąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szczodry_Pazdzioch: Mnie z kolei bardziej odpowiada brytyjski oryginał. Ricky Gervais wykreował postać gbura i idioty, któremu wydaje się, że jest inspiracją dla wszystkich dookoła. Steve Carell zagrał zupełnie inną postać, prostolinijnego, dobrodusznego typa, który popełnia mnóstwo gaf, ale koniec końców jest fantastycznym szefem, z którym nie można się nudzić.
@pa6lo: niemiecka kopia o nazwie stromberg jest bardzo udana, ale nie jest taką typową kalką, tylko wlasnie zaimpletowali to, czego wydaje sie w polskiej wersji nie byc - przeniesienie realiów, tożsamości i zwyczajow tubylczych. Dlatego tez osiagneli sukces
biuro jest za dobrze oświetlone, za czyste, za nowe.


@nika_blue: akurat jesli chodzi o warszawskie warunki, to jest akurat bardzo brzydkie, zasmiecone i ciasne biuro xd. Jesli chodzi o Majkela to mieli tylko jedna robote - dostosowac go do polskich warunkow i przy szefie januszu mieliby 15 sezonow dobrych zartow. Cala reszta obsady, przynajmniej po trailerze, zapowiada sie bardzo fajnie. Mimo wszystko nie chce oceniac po trailerze - na pewno obejrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dirtydenier: a to akcja ma się dziać w Warszawie? To też lipa bo malomoasteczkowość była jednym z elementów The office. Z tego co wiem to różne są biura, są nowiutkie i czyste, a są też takie gdzie wszystko jest z poobdzieranej dykty, monitory mają tyłki, a kable i przedłużacze walają się po 20 letniej wykładzinie. Tutaj się nie przeglądałam bardzo uważnie, ale jednak wydać taką sterylność planu, na pewno jest za