Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: dzbanie ja o tej drugiej co się eksperty (w tym ty) zastanawiają czym jest. A żeby być precyzyjniejszym to nie jest tpms jako takie bo czyta z ABS a nie czujników w oponie.
@Issac: Zrobię ci przysługę i jeszcze wyprowadzę cię z błędu. Błąd ciśnienia wcale nie oznacza, ze jest nieprawidłowe. W wielu autach trzeba zresetować czujniki po napompowaniu kół, a masa ludzi nawet o tym nie wie i tak jeżdżą. A check to się może świecić z miliona powodów. Jak wyżej napisałem - nie nadajesz się na właściciela auta.
@JudzinStouner ty w ogole czytasz to co piszesz? Jesli chodzi o opony to albo nie potrafi obslugiwac samochodu (nie potrafi zresetowac czujnikow) albo jezdzi ze zlym cisnieniem. W obu przypadkach oznacza to, ze jest dzbanem i ty rowniez jestes dzbanem skoro go bronisz.

Tak samo z check engine - moze to oznaczac rozne rzeczy, normalny uzytkownik jedzie do warsztatu i naprawia przyczyne komunikatu. A co robia idioci? Jezdza z choinka na desce
@stannis: Następny #!$%@? xD check engine czasem swieci się od lpg, albo powraca non stop z jakiejś błachej, albo nawet nieustalonej przyczyny. Za to #!$%@? wykopki jak zwykle - swieci się błąd na desce, trzeba zrobić kapitalke silnika xD Leczcie wy się #!$%@? xD
@JudzinStouner ty opowiadasz o swojej sytuacji gdy jestes plebsem i masz niedoinwestowany samochod.
Jak ktos dba o samochod to takie wiesniackie gadanie jak twoje to jakas abstrakcja i zupelnie inny swiat. Tak trudno ci przelknac prawde, ze jestes za biedny zeby zadbac o auto i jezdzic bez komunikatow na desce rozdzielczej?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brylant: xD oczywiście, że się świeci na żółto xD jak wroce z trasy to ci nawet na swojej pokaże XD wiem bo mam i nikt mi nie powie że jest inaczej, bo sam nie mam płynu i ciągle mi się świeci ciśnienie.